Професійна обробка (ретуш) фотографій: приклади до і після

Обробка фотографії – це суто творчий процес, що вимагає індивідуального підходу до кожного клієнта, тому терміни виконання варіюються від декількох хвилин до декількох годин на одну фотографію. Я не просто ретушер. В першу чергу я художник, що дає мені широке уявлення про красу, мистецтві та стилі. По-друге, я ще й фотограф, тому добре знаю на досвіді своїх помилок як застосувати на практиці знання таких програм, як Лайтрум і Фотошоп, і врятувати практично будь-яку фотографію. Можу вас запевнити, я попаду вашим вимогам, смаком і бажанням!

Моя робота = якість + віддача замовлення в терміни обумовлені при оформленні замовлення.

Ось перелік послуг, які я можу вам запропонувати:
– Гламурна ретуш портрета і шкіри
– Весільна ретуш
– Обтравки фотографій
– Кольорокорекція фотографії
– Пакетна обробка фотографій
– І багато іншого
Ромчик, квіточки, дике фіолетове тонування, вирвіглаз-кольору, відблиски, «еффектікі» і «що-небудь гарне» не роблю.
Це ранить мою ніжну психіку :)

Хочеться сказати пару слів і про вартість. Остаточна ціна може обумовлюватися тільки після того, як я ознайомлюсь з матеріалом, який потрібно буде обробити. Багато залежить також від обсягів і встановлених термінів. На сайті представлені лише приблизні ціни.
1. Базова ретуш (чистка проблемних ділянок шкіри, усунення дрібних непотрібних об’єктів, корекція кольору, посилення різкості, придушення шуму) – від 25грн / фото
2. Середня ретуш (базовий пакет + усунення блиску шкіри, відблисків, обробка одягу) – від 30грн / фото
3. Глибока ретуш (глибока чистка шкіри + загальна корекція проблемних ділянок + художня кольорокорекція) – від 50грн / фото
4. Hi-end ретуш – повна детальна обробка фотографії за коштами Dodge & Burn + Frequency Separation, враховуючи побажання замовника (від видалення прищиків до промальовування деяких елементів) – від 70грн / фото
5. Beauty & Fashion – від 70грн / фото

При замовленні від 50 штук і пакетної обробки – ціна 15 грн за 1 фотографію.
Термін виконання від 1 дня до 1 місяця в залежності від розміру замовлення. Оплата будь-яким зручним способом

* Наведіть курсор на зображення, щоб побачити оригінальну фотографію (якщо JavaScript відключений на вашому комп’ютері працювати не буде)

Кожна людина в чомусь хороша … Одні стають геніальними математиками, інші видатними спортсменами, треті знаходять свою віддушину в письменстві, четверті розчиняються в дітях. Якщо говорити про мене: я люблю все що пов’язано з фотографією. Не просто захоплююся, що не підробляю, а саме Люблю.

Я перебуваю на професійному рівні верхнього сегмента ретуші фотографій в Україні протягом останніх 5 років, і працюю на міжнародному рівні з іменитими фотографами, агентствами та журналами. Мода, комерційне фото, портрет і красива осмислена ретуш є моєю спеціальністю. Я не просто ретушер (Харків, Київ, Україна). По-перше, я художник з широким розумінням краси, мистецтва і стилю. По-друге, я також фотограф, так що я знаю з досвіду моїх помилок, як застосувати знання таких програм, як Photoshop (ретуш фотошоп на замовлення) та Lightroom на практиці і врятувати майже будь-яку фотографію. Я обіцяю вам, що я врахую ваші ідеї, зауваження, смак у поєднанні з моїми навичками, щоб перетворити ваші фото на витвір мистецтва.

Ціни та послуги

Хочете запитати за що мені платять такі гроші, адже ціни для зарубіжних замовників у мене варіюються від 10 до 30 доларів? Та насамперед за мої руки, які завжди працюють у зв’язці з серцем і розумом. Я хороша в своїй справі. Страшенно хороша!

Але одного таланту мало, ви праві. Крім цього у мене є посидючість і завзятість добитися чудового результату в обробці фотографій під замовлення пунктуальність, щоб здати мою роботу в строк навіть якщо це обіцятиме мені безсонні дні і тижні. Кожне замовлення для мене не «чергова підробіток», а масштабний проект з ретуші фотографій (Україна, Харків, Київ), до якого я підходжу з індивідуальним підходом і з усією любов’ю до рідного справі.

Хороша фотографія безцінна, але вимагає недешевих зусиль!

Хочете отримати кваліфікованого співробітника і не хвилюватися за результат і своєчасність його виконання? Тоді доручіть це мені!

П’ять причин, чому ви захочете співпрацювати зі мною:

1. Висока якість моєї роботи: я дійсно хороша в своїй справі, в чому ви, природно, можете самі переконатися глянувши на моє портфоліо
2. Адекватна вартість.
– Ви зробили фотосесію але незадоволені результатом? Більшість фото можна «врятувати», маючи певні знання і навички роботи в фотошопі. Просто довірте це професіоналу
– Ви фотограф і у вас недостатньо часу на обробку фото? Не влаштовуйте собі безсонні місяці фотошопу, а просто звільніть собі трохи часу знайшовши хорошого ретушера для підстраховки. Пам’ятайте, клієнти люблять пунктуальних фотографів. Чи не опустивши в бруд в обличчя і передавши частину замовлення, ви можливо завоюєте собі серце свого клієнта і він буде звертатися до вас знову і знову.
3. Я завжди виконую роботу в зазначений термін.
4. Я ставлюся до приватного життя та конфіденційності моєї роботи і клієнтів дуже серйозно. Ви не зустрінете після свої фотографії після обробки в фотошопі в просторах інтернет. Розсудливість мій перший пріоритет.
5. При великих замовленнях я зроблю вам перше фото безкоштовно, так щоб ви оцінили якість моєї роботи. Просто надішліть мені фотографію в листі на пошту.

Що дає мені перевагу перед іншими ретушерами України?

Кожен навіть самий нудний кадр п’ятсот шістьдесят третє (а то й більше) обробки фотографій я перетворюю в магію. Крім цього я володію унікальним даром посидючості та вмінню копітко крок за кроком присвячувати себе улюбленій справі.

Адже справа не в натисканні кнопки затвора та отриманні «чудо-картинки» … Справжня фотографія це застиглі емоції, погляд, що розповідає нам свою неповторну історію, це світло, граціозно ковзає по вашій шкірі, і баланс світла і тіні … Це сукупність мільйона нюансів, що дають фотографію, яка чіпляє погляд. І якісна ретуш – це остаточна крапка в цьому ланцюжку

Через свої фото я намагаюся передати своє бачення. Деяким воно може подобатися, а деяким може і ні. Але якщо ви все ж, після перегляду мого портфоліо, залишитеся на моєму сайті і захочете зв’язатися зі мною, мені пощастило вас бачити в першій десятці :) Тому просто розслабтеся і довіртеся рукампрофессіонального ретушера (Україна). А я вже, в свою чергу, постараюся зробити все, щоб не підвести ваші очікування

Ще трохи про мене …

Я інтернаціональний фотограф-ретушер. Я працювала, природно, у багатьох містах рідної України та дружньої Росії; в Голландії (Амстердам, Волендам), Німеччини (Мюнхен), Фінляндії (Гельсінкі), Бельгії (Брюссель), Греції (острова Кос, Калімнос, Лерос, Патмос); в Об’єднаних Арабських Еміратах (Дубай, Абу-Дабі), Марокко (Касабланка), Туреччини (Стамбул, Анкара, Анталія, Бодрум) … і цей список країн постійно поповнюється. Я часто літаю в інші країни, але ще частіше працюю дистанційно обробляючи фотографії для закордонних фотографів і журналів. Список моїх партнерів, з якими мені удостоїло честі співпрацювати, налічує величезну кількість брендів як світового, так і місцевого масштабу. Моїй гордістю є італійський ювелірний бренд Roberto Bravo, всесвітньо відома колекція жіночого одягу колишньої російської шпигунки Анни Чапман, бельгійська фабрика домашнього одягу Woody, польська марка біжутерії Karpinski (створена на основі ювелірного заводу Colibra), International Taekwon-Do Federation, а також співпраця з багатьма журналами та виданнями.

Але все це лише старт. Зараз я хочу набагато більшого! Я постійно самовдосконалююсь і розвиваюся. Я навчаюся новим технікам ретуші, виправляю помилки, придумую нові образи, відточую свої навички в обробці фотографій … І найголовніше: я хочу працювати! Грандіозні проекти і звичайно ж виключно якісні фотографії – це те, до чого я так сильно прагну.