Зняти музичний кліп або промо відео ролик танцювального колективу. Харків

Привіт всім! Вас вітає креатив студія МНфото. Якщо ви потрапили на цю сторінку, швидше за все у вас є своя музична або танцювальна група. Ми не здивуємося, якщо ви вже знімали свій кол-тив на айфон або навіть покликали знайомого з крутої камерою зняти ваші шедеври. Можемо тільки уявити ваше розчарування, коли в живу шоу було в десятки разів крутіше того, що вийшло на плівці. Але самостійні спроби і розчарування в них – це одне, а ось якщо ви потрапили на бестол-кових, але, здавалося б, професійних операторів – це зовсім інше. До наше глибоке спів-ужалення, аматорів в творчому бізнесі предостатньо.

Як же зрозуміти що ми не з їх числа? Та ніяк :) Ми звичайно могли б вам розповісти про наших небива-лих перемоги і найкращою техніці, як це робить кожна студія. Але, як на мене, найголовнішим нашому козирем – є музикальність і відчуття стилю. Як не крути, доля ролика залежить від смакоту знятого відео. І ми це вміємо. Хо-хо))) Більше того, ми живемо творчістю. Наша студія налічує сотні реалізованих фото і відео проектів. І, повірте, ми теж креативні люди, і нам теж хоче-ся знімати щось цікаве і захоплююче. Звичайно ж, відеоролики заводів і промислових об’єктів приносять нашій студії куди більший прибуток, але наші творчі душі спрагу більшого))))

Ми створюємо динамічні відео, яке утримує глядача до останньої секунди перегляду. Глав-ва завдання промо – це зацікавити глядача своїм проектом, якістю, стилем виконання і притому-готельних танцю. Промо ролик для танцювального колективу – це ваша візитна картка, кото-рую ви будете використовувати як в пошуку роботи, так і в розсилці по агентствам і кастингах.

Ми пропонуємо зйомки рекламного промо відео для танцювальних колективів в Харкові, і не тільки обмежує межі роботи територією нашого улюбленого міста і країни. Нам подобається подорожувати, ми співпрацюємо завжди готові приїхати в будь-яку точку планети для здійснення Вами задуманого шедеврального відео кліпу. Наше завдання, робити не просто відео кліп, а створити якісний промо відео ролик танцювального колективу, який надалі окупить витрачений-ні на нього зусилля, фінанси і час наших клієнтів. Ваше завдання, це підготовлені синхронно від-працювати руху, танцювальних зв’язок, наявність костюмів і відмінний робочий настрій для ві-део зйомки танцювального кліпу. Рівень підготовки вашого колективу в отточенности хореографії рухів може бути не надто професійним, необхідно скоротити кількість непотрібних дублів під час відео зйомки і таким чином збільшити шанс для ще більш якісної роботи відео монтажу вашого танцювального кліпу.

Якісна відеозйомка танцювального шоу, не є основним етапом в створенні промо відео. Етап монтажу танцювального відеокліпу і є елемент, без якого не вийде якісного цільного кліп продукту.
Виконує монтаж і створення промо відео включає в себе наступні моменти організації зйомок нашою студією:
розробка концепції танцювального відеокліпу

Першим етапом створення Вашого відео preproduction – це процес підготовки до основної відеозйомці кліпу.
– виявлення концепції основний задумки відео;
– розробка і написання сценарію для кліпу;
– складання кошторису попереднього бюджету відео проекту;
– проведення кастингу беруть участь в зйомках (за потребою);
– визначення локації (місця для зйомок);
– визначення остаточного бюджету відео зйомок;
– пропис деталізованої «розкадровки» запланованого відео (список і опис знімальних планів).

Далі в створенні кліпу слід етап під назвою «production» є безпосереднім про- процесом створення проекту або творчого продукту:
– знімальний процес відеокліпу;
– організація збору та складу знімальної групи;
– підбір і настройка фото і відео оборудванія;
– настройка світлотехніки;
– складання композиції і постановки.

І останнім з етапів створення відео є завершальний етап поствиробництва, (від англ. Post- – після, англ. Production – виробництво).
– обробка відзнятого відео матеріалу за коштами комп’ютерних програм для монтажу відео і звуку;
– накладення візуальних ефектів;
– дизайн оформлення відзнятого матеріалу;
– комп’ютерне графічне оформлення, титри, розміщення лого;
– поглиблена колірна корекція;
– звукове оформлення;
– корекція світла;
– завершальні коригування;
– монтаж відео, як завершальний етап у створенні танцювального відео ролика.

Основна частина творчого процесу над створенням стильного танцювального відеокліпу є безпосередній знімальний процес. Наша перевага – це професіоналізм кожного члена ко-мих фахівців разом з відмінною технікою. Креативні ідеї в зйомці промо ролика допоможуть вам здешевити відео проект. Відео кліп танцювального колективу не повинен бути дорогим, але виглядати відео має стильно і зі смаком, а головне продається найкраще. Існує безліч недорогих хитрих секретів відео виробництва, без збільшення витрат на його створення.

Скільки коштує зняти кліп в Харкові?

Остаточний розрахунок вартості відео конкретно буде залежати від розмаху зйомок і витрачених на це годин. Якщо заглиблюватися в деталі, ціна на зйомку відеокліпу (Харків, Україна) формується на основі наступних моментів:
– оренда локацій для зйомок;
– оренда реквізитів і костюмів;
– оплата транспортних витрат;
– вартість взяття в оренду додаткового обладнання для зйомок;
– оплата роботи візажистів, стилістів та інших асистентів;
– техніка обробки відеокліпу і складність спецефектів.

Творча студія – це не супермаркет з чітким прейскурантом на кожен товар. В створення каждго відеоролика ми вкладаємо частинку своєї душі, а вона, як ви знаєте безцінна. А ось інші, більш об’єктивні параметри, як складність монтажу і кількість витраченого часу на саму зйомку і її підготовку, ми можемо легко прорахувати. Тому кінцеву вартість ми можемо обговорювати толь-ко в конкретному випадку, повністю розуміючи задумку відое і характер її реалізації.

Для чого знімають рекламне промо відео танцювальних колективів?

Справа в тому, що, маючи свою відео візитку у артиста, музиканта, співака або танцювального колективу є шанс будучи на відстані зарекомендувати себе в іншій країні і отримати хороший контракт для роботи закордоном, або пройти кастинг по відео промо на конкур, з або в театр , або для того ж участі в показі мод, або телевізійного шоу. Варіантів куди може знадобитися Вам ваша відео візитка або танцювальний відео кліп багато безліч. Одне ми знаємо точно, для кожного артиста, колектив-тива тієї чи творчій сфері ми зможемо створити якісний відео промо ролик, якщо треба му-зикальний або танцювальний відео кліп, який не залишиться без байдужого глядача.

Питання в рівні знімається рекламного відео танцювального колективу? На жаль, не завжди фото-відео студії можуть зробити класний матеріал, навіть якщо танцювальний рівень колективу ви-сік від звичайних стандартів часто зняте промо відео танцювального колективу не відкриває про-професійної хореографії або емоційну подачу танцювального колективу. А звідси можуть бути проблеми з пошуком хорошого контракту для танцювальної групи. Адже саме наявність якост-ного, іміджеві відео для танцювального колективу відкриває перспективи розвитку і за-работка не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Закони реклами всюди працюють однаково якщо звертатися до професіоналів. Фірм пропонують якісну зйомку відео промоційного ролика багато, а ось енні, що підтверджують якість своєї роботи мало.

Наша команда професіоналів рекомендує знімати короткі, але максимально насичені відео промо ролики для танцювальних груп. Основне завдання відео візитки танцювального колективу, зацікавити дивиться відео ролик з перших 25 секунд і не відпустити його увагу до останніх секунд. Якщо з перших секунд промо відео не викликає інтерес у глядача, ви втрачаєте шанс отримати роботу. А як ще артистам зробити хорошу заявку про себе? Втративши інтерес до вашої творчості чоло-вік навряд чи захоче повторити перегляд ще раз.

В останні роки тенденція до короткого насичено інформаційному промо відео неоднозначно говорить про вже сформованому стилі вибірковості, при перегляді і кастингах: «коротко і ясно». Стандартне максимальний час для відео візитки танцювального колективу є від 1 до 2 мі-нут. Рекомендований час для промо відео це 1 хвилина, півтори. Повірте, в цей час можна уло-жити максимум інформації про вашу творчість.

Відео візитка або промо відео – це найважливіша рекламна підтримка артисту, музиканту, танцюристу, скрипалеві. Наша команда професіоналів готові допомогти створити професійний рекламний кліп, який буде відмінною для вашої кар’єри відео візиткою.

Якісно зроблена танцювальна відео зйомка – це основна частина відео проекту. Важлива частина в створенні відеокліпу для танцювального колективу є етап монтажу. Саме він завершує це-лостность промо відео ролика.

За бажанням замовника ми можемо обговорити і скласти договір з докладним описом всіх нюан-сов від незначного до важливого. Якщо ви вирішили замовити музичний кліп в Харкові, ес-ли ви заздалегідь знаєте, що хочете бачити в підсумку на відео, будь ласка готуйте приклад або приблизи-тельное опис поставлених завдань для нас. Якщо, наприклад, одне або кілька відео прикладів, на яке приблизно нам можна орієнтуватися або повинен бути схожий ваш відео кліп. Ми не бачимо нічого поганого в тому, щоб підглянути у колег чудовий приклад для отримання вами бажаного варіанту промо відео. Ми так само щасливі, коли клієнти нам довіряють і ми можемо реа-лізовивать креативні відео промо ролики втілюючи свої командні, чудові ідеї в наші спільні з Вами відео проекти.

P.S

Відео кліп – це відео від 3,50 і більше хвилин складене художнім образом у вигляді музикальний-ної послідовності кадрів.
Музичний відеокліп, в основному, спрямований на демонстрацію або підтримку сюжету музичної композиції і просування конкретної музичної групи.
Відео ролик сам по собі короткий, зазвичай від 30 с до 1 хв відеоряд. Має, як правило, велике число монтажних, мінливих планів.
Демо відео або демо ролик – це скорочена версія відео або музичного продукту, які з-здаются в якості реклами і залучення уваги до майбутнього продукту. Тобто, якщо ви збираєтеся-тесь їхати, наприклад, танцювальним колективом на контракт за кордон ви готуєте демо відео, вер-сії скороченого Вашого театрального або танцювального шоу.
Відео візитка – це нове медіа – маркетинговий напрямок в сучасному бізнесі або шоу бізнесі. Відео візиткою може бути комунікативне відео на сайті, яке якісно зустріне Ваших потенційних клієнтів або партнерів, або відео, на якому ви розповідаєте про себе і своїх досягнень-женіях. Відео візитками найчастіше використовують актори при пошуку вакансії, танцюристи якщо вони знахо-дяться далеко за межами країни і не можуть відвідати відбір або кастинг. Музиканти, спортсмени, бізнес-Несміт, корпорації, кампанії, які беруть участь в продажах або трендах в загальному спектр кому може по-придається відео візитка, безкрайній.

Ми бажаємо успіху всім нашим і не нашим клієнтам в пошуку в творчості і в успіху своєї промо піар компанії. Чекаємо Вас в нашій студії.