Створення креативних рекламних відеороликів. Харків

Креатив студія МНфото (Харків) створює не просто рекламні ролики. У ці короткі 20-30 секунд ми вкладаємо свою душу, наповнюючи просту послідовність кадрів ідеєю для позиціонування вашого бренду відповідно до маркетингових завданнями ролика.

Murens cafe (Stockholm)

Niklas (Stockholm)

Чим ми займаємося?

Наводимо для вас клієнтів з інтернету, створюючи якісні рекламні відеоролики.

Чим ми НЕ займаємося?

Чи не витрачаємо час даремно не Ваше, не наше. Час нині дорого.

Ні віддачі від реклами? Ви не бачите себе в Google? На сайт постійно заходять відвідувачі, але ваші замовлення не ростуть? Хочете сформувати позитивний імідж вашої компанії? Замислюєтеся над впізнаваністю і востребовательностью вашого бренду? Намагаєтеся додати краплю креативу в поданні ваших послуг споживачеві? Тоді вам до нас)

Погодьтеся: фотографії – добре, тексти – зрозуміло, а ось відео – зовсім інша справа. Що, як і відеоролик, покаже вашим покупцям очевидні переваги вашого товару або послуги? Або розповість про відмінну роботу всіх служб компанії і пояснить простоту процесу покупки … Звичайно, мова йде про рекламному відеоролику, який можна замовити в МНфото.

Навіщо вам потрібен відеоролик?

Якщо у вас новий і унікальний продукт або послуга

Ви за адресою! Ви хочете розповісти користувачам про ваш бренд? Залучити їх на веб-сайт? Підписати на ваш канал youtube? Основним є визначення цільової аудиторії вашого товару або послуги і націлювання вашої реклами безпосередньо на неї. Більшість систем розміщення відеореклами, які ми використовуємо, дозволяють правильно націлювати вашу рекламу точно за статтю, віком, інтересам, місце знаходження, соціальним статусом та іншими параметрами.

У сучасному світі тексти вже не читають

Наше суспільство перетворюється з читачів в глядачів, тому що дивитися відео це зручно і просто. У більшості випадків коротке відео може привести до вибухового зростання трафіку на ваш сайт і збільшення числа дзвінків. Середньостатистичний користувач Інтернету витрачає на ознаокмленіе з сайтом 20-30 секунд і, заплутавшись в нескінченних текстах, просто переходить на наступні. Ваше завдання – встигнути подати інформацію так, щоб він не захотів йти. Зробіть якісний відеоконтент, знижуйте витрати за часом і заробляйте ще більше. Все так просто!

Ви отримаєте конкурентну перевагу, зробивши якісну рекламу

Чим цікавіше відео ролик, тим більшу аудиторію він приверне і більший ефект отримає ваша рекламна компанія. Будьте першим серед конкурентів. Будьте в тренді!

Ми любимо, то що ми робимо

Це, напевно, найголовніша перевага нашої команди. Ми любимо знімати рекламу товарів і промоційні ролики для компаній. Креативний підхід, сучасне обладнання та досвід сприяють створенню якісного цікавого відеоролика.
Ми любимо, знаємо і вміємо. Замовити відеоролик в Харкові (Україна) і отримати максимальне зростання – ось те, до чого ми прагнемо. Ми думаємо перед тим як щось робити. Ефективність нашої реклами до 80% вище ніж в середньому на ринку.

Ціни на відеоролики

Ми працюємо на результат. Ми допоможемо, знайдемо найвигідніший варіант, враховуючи ваш бюджет. У наших клієнтів реклама приносить дохід, а не витрата.

Вартість відео ролика досить складне питання, тому що хвилинне відео може коштувати в рази більше півгодинного мініфільма. Все залежить від насиченості, сложноти виконання і витраченого часу. Але ми все ж постораемся розписати концепцію формування бюджету:

– Час знімального процесу (відео та фото): 700 грн за годину;
– Фотографії з обробкою: від 10 до 50 грн;
– Монтаж: 700-2’000 грн.
* Додатково оплачується оренда студії або інших локацій

Pre-Production

Ми комплексно готуємося до зйомки: розробляємо концепцію, співпрацюємо з кращими моделями, пишемо сценарій сюжету і втілюємо ідеї в життя.

Production

У нас в наявності HD RAW відеозахват, що дозволяє досягати приголомшливих результатів в зображенні!

Post-Production

Наш комплекс робіт також включає монтажну обробку, візуальні ефекти, корекцію, motion design і звукову обробку. Ми пропонуємо наше сучасне бачення або працюємо над побажаннями клієнта.

People GFF

Ми вміємо дружити, працюючи разом. Це дозволяє досягати відмінних результатів.

Travel photo & video

Ми любимо destination work за можливість показати красу навколишнього світу, нехай навіть в рекламному відеоролику. Виїзні зйомки стимулюють творчий аспект нашої роботи, надихають і заряджають енергією.