Створення креативних рекламних відеороликів. Харків

Креатив студія МНфото (Харків) створює не просто рекламні ролики. У ці короткі 20-30 секунд ми вкладаємо свою душу, наповнюючи просту послідовність кадрів ідеєю для позиціонування вашого бренду відповідно до маркетингових завданнями ролика.

Тайм Лапс проекту ООН в Лисичанську. Мурал від Корбана: дівчинка з ромашкою на стіні будинку

Креативний веселий ролик Time lapse для реклами взуттєвого магазину в соц мережах і інстаграме (Анкара)

«Ново-Баварський» хлібозавод (НБХЗ)

Промо кліп для створення ексклюзивних меблів VolkaHome (Анкара, Туреччина)

Креативний і нестандартний підхід до відео таймлапс для меблевої фабрики Mehmet Coşkun (Анкара, Турція)

Відео для фабрики з виробництва сухих будівельних сумішей (Вільнюс, Литва)

Відео огляд для Age of Craft (виробництво лицарських обладунків)

Відео з сайту для української текстильної фабрики GrandTextile (Харків, Україна)

Відеоогляд проектних і ремонтних робіт (Київ, Україна)

Ресторан Dublis (Вільнюс, Литва)

Murens cafe (Stockholm)

Niklas (Stockholm)

Чим ми займаємося?

Наводимо для вас клієнтів з інтернету, створюючи якісні рекламні відеоролики.

Чим ми НЕ займаємося?

Чи не витрачаємо час даремно не Ваше, не наше. Час нині дорого.

Ні віддачі від реклами? Ви не бачите себе в Google? На сайт постійно заходять відвідувачі, але ваші замовлення не ростуть? Хочете сформувати позитивний імідж вашої компанії? Замислюєтеся над впізнаваністю і востребовательностью вашого бренду? Намагаєтеся додати краплю креативу в поданні ваших послуг споживачеві? Тоді вам до нас)

Погодьтеся: фотографії – добре, тексти – зрозуміло, а ось відео – зовсім інша справа. Що, як і відеоролик, покаже вашим покупцям очевидні переваги вашого товару або послуги? Або розповість про відмінну роботу всіх служб компанії і пояснить простоту процесу покупки … Звичайно, мова йде про рекламному відеоролику, який можна замовити в МНфото.

Навіщо вам потрібен відеоролик?

Якщо у вас новий і унікальний продукт або послуга

Ви за адресою! Ви хочете розповісти користувачам про ваш бренд? Залучити їх на веб-сайт? Підписати на ваш канал youtube? Основним є визначення цільової аудиторії вашого товару або послуги і націлювання вашої реклами безпосередньо на неї. Більшість систем розміщення відеореклами, які ми використовуємо, дозволяють правильно націлювати вашу рекламу точно за статтю, віком, інтересам, місце знаходження, соціальним статусом та іншими параметрами.

У сучасному світі тексти вже не читають

Наше суспільство перетворюється з читачів в глядачів, тому що дивитися відео це зручно і просто. У більшості випадків коротке відео може привести до вибухового зростання трафіку на ваш сайт і збільшення числа дзвінків. Середньостатистичний користувач Інтернету витрачає на ознаокмленіе з сайтом 20-30 секунд і, заплутавшись в нескінченних текстах, просто переходить на наступні. Ваше завдання – встигнути подати інформацію так, щоб він не захотів йти. Зробіть якісний відеоконтент, знижуйте витрати за часом і заробляйте ще більше. Все так просто!

Ви отримаєте конкурентну перевагу, зробивши якісну рекламу

Чим цікавіше відео ролик, тим більшу аудиторію він приверне і більший ефект отримає ваша рекламна компанія. Будьте першим серед конкурентів. Будьте в тренді!

Ми любимо, то що ми робимо

Це, напевно, найголовніша перевага нашої команди. Ми любимо знімати рекламу товарів і промоційні ролики для компаній. Креативний підхід, сучасне обладнання та досвід сприяють створенню якісного цікавого відеоролика.
Ми любимо, знаємо і вміємо. Замовити відеоролик в Харкові (Україна) і отримати максимальне зростання – ось те, до чого ми прагнемо. Ми думаємо перед тим як щось робити. Ефективність нашої реклами до 80% вище ніж в середньому на ринку.

Ціни на відеоролики

Ми працюємо на результат. Ми допоможемо, знайдемо найвигідніший варіант, враховуючи ваш бюджет. У наших клієнтів реклама приносить дохід, а не витрата.

Вартість відео ролика досить складне питання, тому що хвилинне відео може коштувати в рази більше півгодинного мініфільма. Все залежить від насиченості, сложноти виконання і витраченого часу. Але ми все ж постораемся розписати концепцію формування бюджету:

– Час знімального процесу (відео та фото): 700 грн за годину;
– Фотографії з обробкою: від 10 до 50 грн;
– Монтаж: 700-2’000 грн.
* Додатково оплачується оренда студії або інших локацій

Pre-Production

Ми комплексно готуємося до зйомки: розробляємо концепцію, співпрацюємо з кращими моделями, пишемо сценарій сюжету і втілюємо ідеї в життя.

Production

У нас в наявності HD RAW відеозахват, що дозволяє досягати приголомшливих результатів в зображенні!

Post-Production

Наш комплекс робіт також включає монтажну обробку, візуальні ефекти, корекцію, motion design і звукову обробку. Ми пропонуємо наше сучасне бачення або працюємо над побажаннями клієнта.

People GFF

Ми вміємо дружити, працюючи разом. Це дозволяє досягати відмінних результатів.

Travel photo & video

Ми любимо destination work за можливість показати красу навколишнього світу, нехай навіть в рекламному відеоролику. Виїзні зйомки стимулюють творчий аспект нашої роботи, надихають і заряджають енергією.