Послуги візажиста. Харків

Все починалося з самого дитинства … Пам’ятаю, як зараз першу мамину помаду, пудру, олівець … Це все те, що, здавалося б приводить нас у доросле життя краси. Бути, як мама – в дитинстві краще компліменту немає. І переносячи все це в доросле життя, в буденний макіяж або святковий мейк – ми всі старіємо з усіх сил, намагаємося перевершувати очікування, показати і відобразити нашу душу в кожному помаху пензлем, але не завжди, не знаючи нюансів, ми робимо його правильно. Тобто макіяж виходить «душевний» але не відображає і не підкреслює всі наші чесноти і, на жаль, не приховує недоліки.

Як це виправити? Пластика? Дорогі косметологи? Огірки та сметана на обличчі? Все перераховане має місце бути, варіації лише в бажанні і віці і можливостях, але, дорогі мої дівчата, найправильніше звернутися до грамотного візажиста, який відразу визначить текстуру шкіри, дрібні або великі проблеми, і звичайно ж достоїнства, які оберне вашим найбільшим плюсом . Недоліки будуть ліквідовані, гідності – помножені, а все це – всього-то вмілий візаж.

Адже кожна з нас завжди грає різні ролі, на роботі ми одні, будинки інші, з улюбленими треті … І так багато їх у сучасної дівчини обов’язків і турбот. Все те, що занурює нас в рутину, хочемо ми того чи ні. Але як тільки нам потрібно відкритися або, навпаки, закритися: найкращою зброєю з часів стародавньої людини були візерунки на обличчі. Вони свідчили про приналежність до певного стану, касти чи групі людей. Позначали важливі символи, які необхідно було знати на той час: небезпечний ти, хто ти, як ти живеш. Зараз все в точності до нюансів, однак, змінилися засоби і те, що саме б ми хотіли донести за допомогою візажу. Ми вже не намагаємося нікого лякати, а навпаки хочемо вражати і здолати на повал, що так властиво для жіночої статі, адже так важливо відчувати себе коханою, бажаною і потрібною. І наше завдання допомогти в цьому вам, дорогі дами.

Візаж – це справжнісіньке мистецтво, а візажист – це художник, тільки пише він не картини, а створює образи, і не на полотні, а на обличчі і тілі людини. Мистецтво візажу полягає не тільки в умінні нанести макіяж, але й в умінні створити гармонійний образ, що поєднує в собі і одяг, і зачіску, і манеру поведінки. Тому професійний візаж так необхідний при створенні будь-якого образу, в тому числі і образу, який ви хотіли б зобразити на фотографії. Завдання професійного візажиста – знайти і підкреслити достоїнства і приховати або обіграти недоліки. У результаті виходить те, що ми так любимо називати гучним словом «досконалість».

Чи хочете ви незвичайні малюнки, або класичний макіяж, смокі айс або нечерал – все можна втілити! Сміливі ідеї, чи скромні задумки – це все те, чого ми чекаємо від вас. Якщо ж ідей немає, а є тільки побажання – ми все одно впораємося. Так як ніхто не зрозуміє дівчину краще, ніж дівчина. Ще й візажист, це практично, як психолог: тільки від нас ви підете не тільки з душевним рівновагою, але і з грамотним і красивим візажу.

Макіяж для фото або відео зйомки відрізняється від інших видів макіяжу. Візажист, працюючи над створенням образу для зйомки, враховує одну маленьку деталь – цветопоглощеніе. Цю деталь важко врахувати, створюючи образ самостійно. Але знаючи, наскільки фото і відео камера краде колір, професійний візажист зможе врахувати цю особливість і зробити так, щоб саме на фото ви виглядали чарівно.

Весільний, вечірній, денний, з елементами боді-арту або абсолютно натуральний, кольору фуксії або пастель. Все і трішки більше – те, що ми пропонуємо. Будь зйомки і дні народження, корпоративи або свята … З правильним макіяжем ви до всього готові. З нами ви не залишитеся непоміченою і, завжди будете сяяти. Не довіряйте своє обличчя невмілим майстрам, не погоджуйтеся на «що-небудь». Не забувайте, саме ви гідні кращого!

Наш макіяж, це не просто макіяж, це ваша душа, розкрита нами. Це все те, що ви хочете висловити, і те, в чому ми раді вам допомогти.

Макіяж – це зброя, воно може працювати на нас і проти нас однаковою мірою, тому зброя має бути в правильних і вмілих руках. Саме такими руками володіє наш кращий візажист Інна Букрєєва

ВИДИ ВІЗАЖУ:

Макіяж для фотосесій – може включати в себе будь-який вид візажу в залежності від створюваного образу. Макіяж доповнює Ваш образ і робить його завершеним (450-550)

Пробний макіяж – пропонуються пробні варіанти візажу (400)

Nude look – природний макіяж, ефект відсутності косметики, просто рівний здоровий колір шкіри, підкреслені контури особи, гра світлотіні. (430)

Денний макіяж – робота виконується неяскравими квітами косметичних засобів, створюється доглянутий акуратний образ (400)

Вечірній макіяж – може включати в себе різні техніки виконання і різні колірні рішення, але відмітною особливістю є яскравість готового образу (500)

Подіумний макіяж – особлива яскравість, контрастність, яскраво підкреслені риси обличчя (500)

Віковий макіяж – відрізняється ніжними відтінками кольорів, плавними переходами ліній і здатністю приховати існуючі вікові недоліки шкіри (500)

Весільний макіяж – макіяж, завершальний образ нареченої може бути як майже непомітним, ніжним, повітряним, так і яскравим, контрастним. Будь-яке колірне рішення зробить образ нареченої неповторним! (550)

Візаж виконується близько 1 години. Складний вечірній і весільний макіяж можуть зайняти більше часу

П’ять помилок макіяжу

Американський візажист Ельке фон Фройденберг (Elke Von Freudenberg) виділяє 5 основних помилок макіяжу і бореться з ними всіма силами.

1. Занадто багато рум’ян. Рум’яна повинні виглядати свіжо і натурально. Придивіться. Якщо ви виглядаєте так, немов можете швиденько підфарбувати губи та вії і вибігти з будинку – значить, ви проробили гарну роботу з рум’янами. Кращий колір для рум’ян – це не традиційна фуксія. Спробуйте що-небудь з м’яким відтінком, що-небудь персикове. Цей колір освіжить даму будь-якого віку.

2. Блакитні тіні а-ля шістдесяті. Ті, хто досі користується ними, впевнені, що їм це йде, тому що хтось колись похвалив цей колір. Так, колір гарний. Але ви ж не хочете, щоб вся ваша краса полягала лише в кольорі тіней. Потрібно думати про зовнішність в цілому. Коли я працюю з фотомоделями, я задоволена своєю роботою, коли люди захоплюються фотографією в цілому, а не тільки моєї частиною роботи.

3. Колір морської хвилі, темно синій, будь синій. Все синє, темно синє, сірувато-синє навколо очей насправді «малюють» темні кола під очима. Спробуйте що-небудь тепліше. Каштанові, бронзові тіні і підводка – набагато краще. Повірте мені.

4. «Ви виглядаєте втомленою. Ви здорові? “Не чули таке? Якщо вам ставлять це питання, а ви не втомилися і відчуваєте себе прекрасно, можливо винна ваша косметика. Неправильний підбір косметики може змусити шкіру виглядати втомленою. Як? Кольори, що містять в собі сірі відтінки: сірувато – рожеві рум’яна, рожево – лілова губна помада, сіруваті тіні для очей; навіть основа для макіяжу може бути сіруватою. Сірий колір створює ілюзію нездорового вигляду. Щоб побачити справжній колір, нанесіть трохи будь-якої косметики на білий папір. Який колір бачите? Сірий? Позбавляємося. Дивно скільки жінок мчать на півдня і у фітнес-клуби в надії перестати виглядати стомлено. А насправді у всьому винна косметика.

5. Яскраво підведені губи. Обвести губи ще не означає зробити їх більше. Більше того, ви будете схожі на клоуна. Як створити ілюзію пухких губок? Кольором і блиском. Почніть зі світлого кольору, що-небудь на зразок тілесного. Тепер підберіть олівець такого ж кольору або на 2 тони темніше. Обведіть губи точно по контуру і ні на міліметр далі. Потім додайте блиск. Блиск зробить губки світяться і пухкими. На світі так багато можливостей наробити помилок, що не варто робити їх ще більше. Від 5 з них ми вас щойно позбавили.