Фотосесії Love Story (лав сторі) в Харкові

Фотосесія Love Story (лав сторі) – це розповідь у фотографіях про історію відносин, про двох влебленних, про те, як вони познайомилися, що їх пов’язує, про спільні інтереси і мріях. З фотографій можна робити слайд-шоу під музику і показати на весіллі чи на сімейному торжестві, подарувати батькам. Або надрукувати фотокнигу.

Сценарій фотосесії Love Story може бути заснований на реальних подіях або бути вигаданим, фантастичним, детективним, може бути створений за мотивами улюблених фільмів, мультфільмів пари. Зазвичай такі фотосесії називають сюжетні Love Story (лав сторі Харків). Але обов’язкова умова – це повинна бути історія, близька вам по духу, стилю, інтересам. Якщо ви любите дивитися кіно – знімайте кіношну Love Story. якщо ви мрієте про кругосвітню подорож – відобразити це у вашому сценарії зйомки.

Створіть серію неповторних особистих фотографій саме про вашу історії кохання. lovestory- це фотосесія, яка відображає індивідуальність вашої пари, але в теж час показує кожного з вас як цілісну, яскраву особистість.

Успіх фотосесії в стилі lovestory (лав сторі Харків) дуже простий. Для того, щоб вийшов вдалий фотосет потрібно три складових: любов, ідея, настрій.

Плануючи зйомку love story навесні, запам’ятайте одне правило: постарайтеся використовувати для неї всі переваги цієї прекрасної пори року – яскраве сонце, тепла погода, зачаровують пейзажі, свіжа, ледь розпустилася зелень, перші квіти, мальовничі алеї й галявини … Вдихніть аромат природи, що пробуджується після довгої зими. Підберіть для себе яскраві образи, прогуляйтеся по квітучим садам, зійдіть до водойми, влаштуйте пікнік у лісі, або прокотитеся на велосипедах. Але пам’ятайте, що це всього лише декорації до вашої прекрасної парі, постарайтеся зафіксувати на знімках не тільки красу, але і ваші почуття, найніжніші і прекрасні.

У мене багатий досвід у створенні lovestory (лав сторі Харків), тому я зможу вам допомогти вибрати відповідну ідею або запропонувати нову. Ви можете звернутися до мене з уже готовим сценарієм або ж ми зможемо придумати його разом. Для кожної фотосесії обумовлюються деталі: передбачувані аксесуари, стилістика і т.д.

lovestory- це не звичайна фотосесія закоханої пари. Це розповідь про справжні почуття.

Кожна історія кохання унікальна і неповторна. У своїх lovestory (лав сторі Харків) я намагаюся підкреслити саме те, що найбільш характеризує закоханих людей і їх взаємини.

Lovestory (лав сторі Харків) це не обов’язково прогулянка під місяцем босоніж по морському березі. Романтику можна створити навіть на робочому місці або, не виходячи з дому. Такий фотосет може бути безмежно-ніжним, а може бути веселим. Головне в цій фотосесії – ваші щирі почуття.

Кохайте і будьте коханими!