Фотосесія в студії

Ви заглядаєте на дівчат в глянцевих журналах? Порівнюєте себе з ними? Думаєте, а чим гірше ви? Та ні чим не гірше, дорогі дівчата! Професійна фотосесія, хороший фотоапарат, світло, візажист і руки фотографа і ви – неземна фея, красуня з обкладинки журналу, загадкова чаклунка, зухвала любителька пригод і взагалі та, ким хочеться бути! Професійні фотосесія бувають не тільки для моделей, діячів політики, актрис і акторів, професійна фотосесія може бути просто для вас, якщо раптом охопила хандра чи захотілося дуже швидко підняти свою самооцінку. Під час фотосесії можна приміряти на себе нескінченну кількість образів, придумати щось абсолютно цікаве і незвичайне, добре і з користю провести час, навчиться тримати себе перед камерою і порадувати себе і своїх близьких прекрасними кадрами.

Фотосесія в студії

Фотосесія в студії хороша для серйозних постановочних робіт для портфоліо моделей, або для певних стилів зйомки, наприклад, в стилі «пін-ап» або в стилі «ню». Природно, фотозйомка в студії обмежена її простором, але в хороших студіях це обмеження з лишком покривається величезним вибором реквізиту – різноманітні фони, різні види світла і багато інших приємні дрібниці. У зимовий час професійна фотосесія в студії відмінний варіант для фотозйомки.

Основна складова успіху професійної фотосесія складається з вашого гарного настрою, а також довіри фотографу і його професіоналізму. З такої співдружності дуже часто на світ з’являються справжні шедеври з вами в головній ролі. Такі шедеври фотомистецтва дуже приємно ставити на робочий стіл в рамочці або показувати всім друзям і знайомим, відчуваючи себе прекрасною героїнею.

 

Зізнайтеся чесно, чи подобається вам розглядати шикарні і насичені фотографії в глянцевих журналах і на модних сайтах? Заворожує Чи ваш погляд розкішні студійні фотосесії в дорогих інтер’єрах і милими дівчатами? Коли один погляд на фотографію змушує вас зависнути на ній на хвилини … Ви думаєте таке заслуговують лише топ моделі великих подіумів або політики для пропаганди своїх партій? Абсолютно ні! Кожна дівчина (ми підкреслюємо: КОЖНА!) Заслуговує відчути себе хоча б на пару годин зіркою !!! І наша студія МНфото в Харкові цього неодмінно вам допоможе :)

Повірте на слово (або не вірте і самі подивіться на наші ціни) – це задоволення не таке вже й дороге. Ми одна з не багатьох студій яка незважаючи на всі масові подорожчання не піднімає вартість на фотосесії в Харкові. А все чому? Тому що ми дбаємо про наших дорогих клієнтів. Ми згодні працювати вдень і вночі, створюючи чарівні фотографії та грандіозні образи, а не сидіти вдома в пошуках довгоочікуваного “жирного” замовлення)))

Студійна фотосесія – це праця цілої команди професіоналів: спочатку копітка робота візажистів і стилістів (перукарів) над вашим зовнішнім виглядом, а потім звичайно якісна техніка і талант професійного фотографа. Результатом такої фотосесії будуть сотні фотографій найвищої якості, а відібрані вами десяток фото під обробку в Фотошопі за допомогою наших ретушерів стануть шедеврами мистецтва. Саме так народжуються по-справжньому стоять фотографії!

Професійна студійна фотосесія хороша для втілення неспішної, добре продуманої постановочної ідеї. Звичайно ж робота в фотостудії трохи обмежена як мінімум рамками самої студії, але з талановитим фотографом цей мінус відразу ж перейде в плюс! Наша студія – це 600 квадратних метрів творчості, на якій наші фахівці орієнтуються “як риба у воді”. Ми знаємо найвдаліші ракурси для студійної фотосесії, як працювати з моделлю, можемо згенерувати більше десятка схем світла для кожної локації … Тому потрапивши на нашу територію вам нема чого хвилюватися: просто розслабтеся і довіртеся професіоналам! Найважливіше, що можете ви принести з собою на фотосесію в студії, – це зовсім не одяг і прикраси … Ні. Вирішальним фактором на будь-якому знімку буде ваш внутрішній стан! Гарний настрій, позитивний підхід і розкріпачена обстановка зроблять свою справу в студійній зйомці. Повірте)))