Вуличні фотосесії. Харків

Фотосесія – захоплюючий творчий процес, повний і веселих моментів і досить складної роботи моделі і фотографа, будь то фотосесія для кар’єрних цілей або просто «для себе». Кожна людина багатогранний і індивідуальний, сповнений неповторних, притаманних тільки йому звичок і способів виражати свої емоції. Мій досвід професійного фотографа допоможе вам повністю розкрити себе, показати з кращого боку або, можливо, побачити в іншому, несподіваному для вас світлі. Фотосесію в Києві можна провести у вас вдома, на вулиці, в інтер’єрі та в студії.

Фотозйомка на вулиці хороша тим, що в обстановці вулиці, людина відчуває свободу і відчуває себе впевнено. Причому в гарну сонячну світлу погоду це буде для вас не просто економією на оренді студії, а й вагомою перевагою. Вулична фотосесія ідеально підійде вам особливо, якщо це ваша перша зйомка. Справа в тому що на вулиці, в природній обстановці, людина відчуває себе більш розкуто, комфортно і не вимушено. До того ж вулична фотосесія в барвистих місцях Харкова, яких у нашому місті у нас безліч, буде яскравою, живий і емоційно насиченою.

Така фотосесія рекомендується тим, хто не впевнений перед камерою – тим самим людина стає найбільш розкутим і природним в умовах міста, передмістя. При цьому виходять фотографії ні чим не гірше ніж в студії, і точно більше емоційні і живі. Якщо ви хочете фотосесію і ваш вибір припав на вуличну зйомку в місті Харків то зателефонуйте або напишіть фотографу за контактами, вказаними на сайті і дізнайтеся де і коли вона проведе її для Вас.

Фотосесія на вулиці, напевно, самий улюблений жанр зйомки для більшості фотографів.
Якщо фотосесія в студії завжди передбачає деякі рамки, обмежує політ фантазії простором, то фотосесія на пленері (у перекладі з французької «на свіжому повітрі») відкриває простір для втілення будь-яких ідей у ​​життя. Ви можете вибрати будь-який куточок міста Києва, будь-яку вулицю, або виїхати далеко за місто в поле, і втілити в життя романтичний образ панночки-селянки в пінних мереживах серед колосків пшениці. Якщо вам до душі індустріальні пейзажі, то вибрати з безлічі архітектурних творінь м.Харкова не складе труднощів. До ваших послуг агресивні форми сучасних будівель для фотосесії в стилі хай-тек і старі дворики для більш романтичних образів. Якщо хочете фотосесію в купальнику, можна відправитися на пляж, любите природу – до ваших послуг всі парки Харкова та ботанічні сади. Фотосесія на пленері – захоплююча фотопрогулка, яка залишить у вас тільки самі позитивні емоції.

Напевно, фотосесія на вулиці – це мій улюблений вид зйомки. Кожна локація, кожен образ надихає мене на пошук і створення нових, незаїждженими, оригінальних фотографій. Тут немає обмежень в просторі і в моїх власних фантазіях, навпаки: це розкриває для мене безмежний плацдарм для нашого з вами спільної творчості. Чому я говорю про спільне? Тому що мені потрібна від вас максимальна віддача! Цю фотосесію на вулиці я хочу творити разом з вами. Ми, напевно, сама «не жадібний на фотографії» фотостудія нашого міста :) Ми готові за годинну зйомку зробити в 3 і в 4 рази більше фотографій, ніж це було обіцяно нашим мізерним прейскурантом, і віддати їх вам тільки б ви занурилися в цей дивовижний процес з головою і «творили» разом з нами. Повірте, вам самим так більше сподобатися! Звичайно ж наші фотографи будуть всіляко допомагати вам і поправляти пози, але чим більше сприяння у вуличній фотосесії (Харків) буде з вашого боку, тим більше за відведений нам час ми зможемо відзняти «сирого» матеріалу, а відповідно потім буде куди легше вибрати ці самі кращі і блискучі фотографії, які надалі наші ретушери оброблять і доведуть до пуття.

Якщо ви визначилися з вибором, і хочете замовити вуличну або студійну фотосесію в Харкові, просто зателефонуйте нам. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання, оголосить вам ціну, разом з вашим фотографом ви підберете підходяще місце для фотосесії на вулиці (Харків) і запишіться на зручний для вас час. Так само пам’ятайте, що додатково до кожної зйомки можна замовити послуги візажиста і перукаря. Наші фахівці грамотно доповнять своєю роботою будь-який образ і все це абсолютно за помірне ціни. Зателефонуйте нам і переконаєтеся в цьому самі!