Красиві арт-фотосесії. художнє фото

 

Art фотозйомка – ексклюзивна пропозиція для справжніх цінителів краси.

Напевно, у кожної дівчини є досвід класичної фотосесії: будь то весільна, індивідуальна або лав сторі. Комусь до душі традиційні місця для фотозйомки в парку або на пляжі, іншим же, творчим натурам, цього може здатися мало. Саме тому креативні фотосесії ніколи не втратять своєї актуальності.
Креативні фотосесії можна провести як в студії, так і на природі чи вдома, все залежить від її тематики. Розглянемо деякі ідеї.

Прийшла пора поговорити про такому цікавому жанрі зйомки, як фешн або арт фотосесія. Цей вид мистецтва пройшов довгу історію свого розвитку і не залишає байдужими жодної людини. Популяризують Fashion зйомку в основному глянцеві журнали, але це зовсім не означає, що, наприклад, ваша улюблена друга половинка не зможе відчути магію сценічної постановки, тому сміливо можете замовити арт фотосесію в нашій креативної студії. Рівень і цікаві образи, постановка і вся атмосфера виділяє задумку фешн зйомки від інших напрямків фотографії.
Арт фотосесія має особливість вбирати себе всю палітру всіх жанрів з обмеженим нарисом документального кіно. Я люблю фешн зйомку за те, що в одному кадрі можна побачити цілу історію одного або декількох монументальних подій життя. Важливо не прагнути показати картинку, як з обкладинки журналу, а висловити культуру, емоцію, подія у форматі дикої насиченою атмосфери. Думаю тому арт фотосесії в стилі Fashion в Харкові та й по всій Україні мають такий шалений успіх. Ідея народжує відгук і емоційний виклик у глядача.
Цікавий образ і антураж виходить навіть, якщо не використовуються голлівудські ресурси і епатажні місця. Ототожнити провокацію і виділити основну думку, можна якщо підкреслити у фешн зйомці те, що є головним ключем, і піднести все так, щоб інтерес до образу був у самого глядача, ніби натякаючи, що головним героєм може стати кожен, хто зможе кинути виклик буденності .
Можна знімати і знімати, але Fashion зйомка або будь-який інший вид арт фотосесії залежить від багато. Але, як і сумно визнавати, 70% це підготовка, а інше просто зробити кадр. Є тип фотографів, які невтомно вистрілюють 200 кадрів в секунду, є й ті, хто честолюбно виміряють кожну ниточку і тільки потім роблять знімок. Ті й інші, як би не працювали, на виході отримують результат і на кожного є своя аудиторія, готова прийти на фешн зйомку і разом з вами відтворити ту саму ідею, невидиму нитку зв’язує прекрасне, на яке можна довго дивитися і милуватися. Ми робимо арт зйомку в стилі фейшн з ухилом на глянцеві журнали, з легким відтінком кіношного варіанту, коли атмосфера викликає прилив якихось відчуттів і асоціацій.
Команда для арт фотосесії – це один з найважливіших факторів, щоб ваша Fashion зйомка пройшла з успіхом. Адже те, як стилісти, візажисти працюють у команді, доповнюючи образ своїм творчим внеском, і буде залежати результат на виході. Багато моделей або люди не пов’язані тісно з фейшн зйомкою думають, що фейшн-фотографії складаються виключно в сукупності роботи з гламурними моделями. Фундаментально це не найважливіше, але теж одна зі складових. Розкритися перед камерою і показати необхідні емоції – не проста робота. У нашій команді працюють люди вже з певним досвідом в арт зйомках у студії і знанням, як піднести ту чи іншу задачу легко, щоб отримати найкращий результат.
Неважливо професійна ви модель або дівчина бажає замовити в Харкові креативну фешн зйомку – пам’ятайте, що все що ви не задумали або тільки вловили думка, ми зможемо її реалізувати найкращим для вас спосіб. І шлях від бажання, до початку знімального процесу простий настільки, що ви самі здивуєтеся як вас закрутить в цей світ Fashion. Щоб отримати сильний кадр, наша команда креатив студії розгойдує зйомку. Якщо можна так висловитися, модель, фотограф і замовник повинні злитися воєдино, відчувати один одного, підхоплювати світло, образ, стан.
Кордонів по світловим схемам для фейшн зйомок не існує, також не буває заборон у формах і як би пространсвенности не йшлося ідея для втілення, потрібно заходити ще далі, думати і направляти всю концентрацію всієї арт конструкції образу в неіснуючі рамки. Тільки так можна добитися новизни, пройти в місця, куди ще не доходили інші фотографи в цьому не мирив жанрі фейшн зйомки. Це наше кредо, виходити за рамки, бунтар і підкорювати незвідані емоційні сплески на одній картинці, в одному кадрі.
Класичні помилки при проведенні фотосесії в стилі фейшн-арт – це надмірна старанність у дотриманні технічного боку. Бути точним не означає бути оригінальним. На це можна втратити багато дорогоцінного часу, а можна упрастіть (keep it short and simple – «роби коротше і простіше») або спробувати щось ще. Адже час – гроші і ми Креатив Студія Мнфото – це розуміємо!
Сам процес фешн фотосесії може пов’язувати з навантаженням і якимсь стресом, але врешті знімального процесу можна видихнути з легкою грудьми і самому собі сказати: «так, ми це зробили !!!”
Що хочеться сказати в завершенні статті – Я люблю фейшн зйомку за її неповторність, свого роду благородство і запрошую всіх скуштувати світ арт перетворення. Фотосесія Fashion змінить вас назавжди)
Креативні фотосесії дівчат
Вам не до душі традиційний образ? Що ж, спробуємо поекспериментувати. Ким ви найчастіше бачите себе у своїх фантазіях? Можливо, асоціюєте себе з дівчиною гангстера або ж, навпаки, самітниці, що мешкає десь на островах?
Як правило, найкреативніші фотосесії виходять тоді, коли модель повністю розчиняється в своєму образі. Використовуйте незвичайні фарби для макіяжу, дивовижні тематичні вбрання – це не тільки зробить ваші знімки незабутніми, а й допоможе вам вжитися в вашу нову роль.

Креативна фотосесія для двох
Тут політ фантазії необмежений. Безсумнівно, історія вашого знайомства дивовижна і неповторна, чому б не відтворити її фрагменти в знімках? А щоб піти від традиційних рамок якнайдалі, додайте більше яскравих емоцій, яскравих фарб, незвичайних нарядів. Чому б, знову ж, не розчинитися в якомусь романтичному, або ж, навпаки, темному образі?
Величезну роль для створення незвичайної креативної фотосесії можуть зіграти одні лише місця – можливо, у вашому місті є руїни старого замку або фортеці? Або ж незвичайне кам’янисте узбережжі річки чи озера.

Креативні весільні фотосесії
У весільній фотосесії вихід за рамки традицій деколи неможливий – адже біле плаття, фата і класичний костюм нареченого саме по собі класика. Однак досить переміститися з міського доглянутого парку в село на стіг сіна, перевзутися в яскраві різнокольорові шкарпетки, і ваші весільні знімки наповняться абсолютно новим позитивом. А любителям екстриму можна навіть скупатися, не знімаючи святкового вбрання, в найближчому фонтані або ж у море.

Креативні сімейні фотосесії
Для проведення креативної сімейної фотосесії може бути досить вибрати незвичайне місце – дах якого-небудь висотної будівлі, красиве узбережжя, а може навіть ваша власна машина. Якщо діти не зовсім маленькі, можна всією родиною переодягнутися в барвисті костюми або розмалювати яскравими фарбами і влаштувати справжні веселощі. Завдання фотографа – лише зберегти самі веселі та душевні моменти.

Будь-яке, навіть саме незначне справу, можна зробити або на відмінно, або ні. Якщо мова йде про професійні послуги фотографа, то це справа Ви можете довірити Нам!

Ми Працюємо з Душею!)) Наша команда професіоналів запропонує вам широкий спектр послуг:
1.Подбор необхідних образів (включаючи одяг, і аксесуари)
2.Макіяж, зачіска для стилізації образу (входить у вартість)
3.Постановочние пози, креативні ідеї образу.
4.Персональний підхід до кожного замовника!
Можливі ви самі не знаєте на що ви здатні!))
5.Услуга додаткової моделі (якщо потрібна пара)
6.Услуга бодіарт, тату намальовані фарбами.
7.Інтім фотосесії (ню, топлес, інтим іграшки!)
8.Цена – Краща

Ви мріяли спробувати, що щось нове або здивувати своїх друзів фотографіями в унікальному art стилі? Тоді, представляємо Вашій увазі ART фотосесію!