Інтервальна зйомка (Time lapse) в Україні (Харків)

Часто в сучасних телепередачах про природу ви можете побачити відео в ряд, створений за допомогою проміжної зйомки. Наприклад, пропливають з величезною швидкістю хмари в небі, або розпускання квітки … Вже згадана техніка знайшла широке застосування. Інтервальна зйомка – це фотографування сцени, що знімається через однакові проміжки часу. Отримана послідовність знімків потім збирається в єдиний відео ряд. Ми ж пішли далі і перейняли цей жанр в створенні відео. Ні ні. Ми не пропонуємо вам знімати світанки і заходи. Ми хочемо зробити для вас запам’ятовується лаконічний ролик в фірмовому стилі нашої фото студії.

Тайм Лапс проекту ООН в Лисичанську. Мурал від Корбана: дівчинка з ромашкою на стіні будинку

Перш ніж запропонувати Вам такий вид зйомки, як відео, яке є ключем до створення якісної реклами для бізнесу, ми беремо за основу той факт, що мозок людини і концентрація зорово-слухового сприйняття спрацьовують на першій же секунді перегляду рекламних роликів. Потім увага розсіюється і бажання дивитися рекламу до кінця найчастіше втрачено. Для цього ми використовуємо просторову відео зйомку і творчість подачі інформації плюс розробляємо грамотну ідею. Це дає приголомшливий результат: напруга уваги не розсіюється, а зберігається до кінця перегляду рекламних роликів. Кількість переглядів даного відео зростає, ваші рейтинги ростуть разом з доходами.

«Ново-Баварський» хлібозавод (НБХЗ)

Так що ж це таке і з чим його їдять? Інтервальна зйомка або гра з часом – це концентроване відео. Основним принципом цього є те, що протягом останніх декількох років, Відмінний спосіб візуалізувати зміни, які відбуваються з обраним об’єктом протягом тривалого періоду. Обраним об’єктом може бути ваш ресторан, знятий відеоролик в режимі Time Lapse, стиснений як тимчасова пружина, що демонструє насиченість роботи вашого закладу. Відвідуваність, наплив гостей ресторану, структурність і злагодженість роботи з керуючим залом до офіціанта. Ми гарно розкриємо деталі приготування страв на кухні вашого закладу від А до Я. Пропускати подачу в зал, емоції клієнтів, післясмак трапезу і все це в нереально насиченому яскравому відео в стислі терміни, не втрачаючи концентрацію дивиться вашу рекламу.

Креативний веселий ролик Time lapse для реклами взуттєвого магазину в соц мережах і інстаграме (Анкара)

Якщо це фабрика з виробництва текстилю, взуття або будівельних матеріалів, будь-який процес виробництва від зйомки ювелірних виробів, до виробництва автомобілів і їх продажу – все це може стати основою для відео з поздовжньою зйомкою. Ми створюємо не просто звичайний відеоролик, стандартний баннер для сайту або рекламні фото для журналу, що задовольняють ваші потреби. Інтервальна зйомка, яку ми робимо в Харкові і по всій Україні, дає можливість потенційним клієнтам в короткі, але насичені відрізки часу переглядати мегакреатівний відеоролик, розкрити напрямок в якому ви працюєте, масштаб виробництва або обсяги випуску продукції, можуть бути вказані докладніше на вашому сайті і журнальної статті. Наша ж задача, її пропускне відео, коли потенційний замовник знаходить посилання на Вас, заволодіти його увагою. Швидко адаптуватися до можливостей за допомогою перших хвилин, які ви можете використовувати протягом певного часу.

Креативний і нестандартний підхід до відео таймлапс для меблевої фабрики Mehmet Coşkun (Анкара, Турція)

Зробивши короткий відео ролик для реклами в Харкові або в будь-якому іншому місці України та за кордоном. Ми підвищуємо рівень ваших робіт не тільки в кількісної навантаженні, але і демонструємо збільшення вашого доходу. Наша команда Харківської креатив студії МНФото за допомогою професійного відеограф допоможе зняти рекламний відеоролик, використовуючи оригінальну творчу концепцію плюс ідея, розроблена спеціально для Вашої рекламної компанії.

Багато хто знає, що хороша реклама – це добре для бізнесу. Але ми знаємо, що двигуном вашого бізнесу буде не просто хороша реклама, а також стисла зйомка, в стислості якої ми розкриємо масштабність і покажемо обсяги вашої роботи, інформативно донісши суть.

Murens cafe (Stockholm)

Ви перебуваєте в Харкові або в Києві, а хочете знімати відеоролик в Амстердамі або в Парижі: ми їздимо і знімаємо відео всюди. Нам не важливо в якому місті чи країні ви знаходитися. Ми любимо подорожувати і відкривати нові простори для своєї діяльності. Якщо вам потрібен видеограф для рекламної компанії в Харкові або оператор для відео (Харків, Київ) автобіографічні ролики своєї персони, такі послуги ми надаємо, доповнені творчою ідеєю і оновленнями для зняття і монтажу.

Niklas (Stockholm)

Додамо до вище написаного про сучасний підхід. Особливу увагу приділимо весільної відео зйомці. Як сучасні тенденції змінюють стиль проведення весілля, так і сучасні ритми життя змушують нас рухатися вперед. Уже мало кому цікаво буде годинами дивитися відео зняте з дня вашого весілля, дня народження або корпоративної вечірки. Надайте це поколінню, яке було перед нами, і сентиментальності залишаються в свій час і сприйнятті. На жаль темпи і суєта нинішнього життя плюс брак часу змушують нас шукати комфортність в тих чи інших моментах часу свого дозвілля. У такі моменти, коли ви вже склалася сім’я і є привід згадати якісь важливі події з вашого спільного життя, ми знову-таки пропонуємо зробити вам динамічне відео, стислий за часом, ефектно для перегляду у вузькому колі. Гарантуємо, що ніхто не буде з ввічливості одягати посмішку, створювати видимість інтересу і позіхати при перегляді такого інтервального відео ролика вашого весілля. У разі, якщо у вас вже було це знаменна подія, але ви бажаєте рухатися в ногу з часом ми вам звичайно ж не пропонуємо повторювати його знову, але ми можемо спробувати використовувати вже ті матеріали, які були відзняті: фото і відео вашого весілля. Ми заздалегідь обговорюємо деталі, розставимо акценти, які ви захочете можливо підкреслити в відео ролику. Ми зможемо створити заново історію вашого весілля або дня народження в стислому варіанті інтервального відео ролика. Ви по суті отримаєте на пам’ять інтервальний вид зйомки від заходу до світанку, від початку до кінця але в стислий відрізок часу ви помістіть свою історію життя одного пам’ятного довгого дня.

Отже, підводимо підсумки: оператор для рекламної компанії в Харкові допоможе створити рекламний відео ролик для розвитку Вашого бізнесу. Професійний відеограф в Харкові допоможе зробити якісний відео монтаж з оригінальною творчою ідеєю для вашого ролики. Ми готові до плідної співпраці та здійснення нових ідей в розвитку Вашої рекламної компанії.

Вартість інтервальної зйомки (Time lapse) не можна укласти в чіткі рамки. Як правило Такао ролики, тривалістю в хвилину, можуть налічувати в собі сотні фотографій. Ну і звичайно ж бажано, щоб кожен з цих знімків пройшов подальшу постобработку. Тому підсумкова ціна буде клеїтися з:

– Час знімального процесу: 700 грн за годину;
– Фотографії з обробкою: від 10 до 50 грн;
– Монтаж: 700-2’000 грн.
* Додатково оплачується оренда студії або інших локацій