Фуд фотографія в Харкові. Фотограф для меню ресторану. Фуд стиліст

 

Murens cafe (Stockholm)

Niklas (Stockholm)

Вартість фуд фотосесії:

– Фотографія для меню або інтернет-сайту: від 50 до 150 грн;
– Банер або композиційне фото: 200-300 грн;
– Мінімальне замовлення: 700 грн.
* Додатково оплачується оренда студії або інших локацій

Життя без фотографії, як блюдо без солі. Відео фото зйомка їжі, або іміджева Їжа фотографія – це одне з найулюбленіших нами напрямків в роботі. Їжа фотографія – це не просто фото натюрморту тарілки з їжею. Фуд фото відео – це творчий тандем, в процесі якого ми формуємо правильну основу для рекламної комерційної зйомки, що, звичайно, ж викликає підвищений інтерес + апетит з боку споживачів і системність формування продажів. Якісно зроблені фотографії їжі здатні на багато що. Уміння фотографувати їжу вимагає спеціальних знань про те, що працює краще, а що виглядає без смаку.

Якщо вам потрібно підвищити рейтинг вашого закладу, вам необхідно правильно себе позиціонувати, а значить вам потрібно відмінна професійна зйомка меню в Харкові і по всій Україні. Як відомо, меню – це обличчя ресторану. А так би мовити: “Зустрічають по одягу”. Так ось ми Вам не пропонуємо “одяг”. Ми пропонуємо Вашій меню, рекламному щиту, блогу, або інтернет сайту Ваше нове сяюче обличчя від нашої команди. Що це Вам дає? Однозначно підвищення рейтингу, відвідуваності, а значить збільшення вигоди і доходу.

Великий професійний досвід і практика Їжа фотографа, в поєднанні зі знаннями в області харчових продуктів для укладання або ж фуд стилізма, допомагає домагатися певного ефекту з потрібною для нас реакцією споживача на вашу рекламу. Ми з особливим старанням використовуємо наші навички фудстілізма що б вийшов той самий ефект. Ефект, що провокує гостре бажання спробувати їжу з картинки, дегустувати рекламоване нами блюдо або продукт. Тому що ми знімаємо не просто стандартне фуд фото або рекламу їжі в Харкові, ми створюємо картинку, дивлячись на яку можна відчути аромат смачної їжі. Якщо ви хочете добитися не просто результату від реклами, замовляйте професійні послуги фотографа в Харкові, який зробить фото смачним до ступеня передачі запаху від зображеної їжі.

Якщо хочете вийти на новий рівень і відрізнятися від інших конкуруючих ресторанів, варто звернути на новий напрямок в фуд фотозйомці, таке, як живе меню. Не у всіх закладах є можливість демонстрації відкритого приготування їжі. У кого дозволяє спочатку інтер’єр і планування приміщення, той робить кухню свого закладу відкритою на огляд клієнта. Але в більшості випадків таких закладів мало. У динамічно-смачне, барвистому, стильному відео меню, ви запропонуєте клієнтові не тільки заглянути на кухню, тим самим показавши, що клієнт може довіряти вашому закладу. Ви, продемонструєте склад блюда і феєричний спосіб його приготування. Вже переглядаючи відео живого меню вашого закладу або фото рекламу в інстаграм або в інших соцмережах, клієнти оцінять прагнення Вашого закладу йти в ногу з часом. Завдяки короткому загальному відео живого меню оглядач зможе переглянути рецептуру і приготування обраного страви.

Мета нашої фуд фотосесій – залучити якомога більшу кількість клієнтів, будь то на інтернет просторах вашого сайту, рекламних буклетах, зовнішньому щиті, банері або ж меню вашого закладу. Їжа відео фото зйомка – це мистецтво передачі підсвідомості дивиться на неї людини імпульсного збудження смакових рецепторів мозку. Ми ставимо перед собою завдання для іміджевого фудфото бути не тільки задіяним у смакових рецепторах потенційного клієнта, а зацікавивши його, так би мовити, спокусити на дегустацію того чи іншого блюда або коктейлю.

Довести фотографію до ідеального стану, вибудуваного за допомогою правильно розставлених акцентів. Використання потрібного реквізиту приладів і декорацій для створення атмосфери потрібного настрою картинки, що б воно могло передавати через фуд фото навіть аромат їжі. Встежити за всіма дрібницями, зробити фуд фотосесію природною і максимально правдоподібною. Як Шеф кухар якісного ресторану контролює приготування страви вкладаючи серце, так і ми з трепетом і любов’ю опрацьовуємо кожен кадр до найдрібніших деталей. Перш за все наші клієнти цінують те, що ми розуміємо, що ми фотографуємо їжу, а не натюрморти, для чого ми це робимо, і який повинен бути результат від отриманих фуд фотосесій або рекламного відео ролика ресторану. Мета одна: підвищити рівень Ваших продажів.

Професійне рекламне відео живого меню для Instagram, facebook та інших соцмереж і сайтів є не лише потужним інструментом продажів, але і найкращим показником рівня Вашого ресторану.

Якщо ви дочитали до цього місця, то ми підтримуємо ваше прагнення розвивати свій бізнес, крокуючи в ногу з часом. Адже відео живого меню для ресторану – це прекрасний спосіб творчо показати використовуючи наше майстерність зйомки і монтажу, покрокове приготування страви або коктейлю. Їжа на фотографії повинна виглядати смачно і соковито! Найбільша складність полягає в тому, що через фотографію або відео можна зрадити запах. Але ж більший відсоток інформації про смакоту їжі ми отримуємо саме через нюх. Смачна їжа на фотографії повинна бути яскравою, в соковитою кольоровій гамі, яка асоціювалася б з кольором їжі, готової до вживання. Наприклад, м’ясо повинно бути підрум’яненим з легким димком виходить від шматочка представленого на тарілці, фрукти стиглими освіжаюче привабливими, а суп золотистим і теплим. Ще важливу роль грає текстура їжі: рис повинен виглядати цілісним розсипчастим; помідори повинні бути пружними, а курячі ніжки або яловичий стейк під спеціально підібраним соусом, повинні вабити, як магніт ароматом прямо з кадру нашої фуд фотографії. Всім відомо, що кращі фото викликають емоції. Якщо це так-то що може сильніше наповнювати мене почуттями, ніж картинка ніжно приготованого і доведеного до досконалості смаку страви?

Для того що б передати смак їжі часто використовують людські емоції на фото або відео. Людям побачивши смачної їжі властиво облизуватися, а після насолоди багатим смаком від з’їденої їжі прикривати очі іноді навіть з внутрішнім муркотанням, яке не довільно виривається при кожному відкушений шматочку. Вище описане в попередньому реченні може служити, як один з варіантів прикладу food фотосесій не ізольовано, а у взаємодії з моделлю.

Створюємо композицію. Іноді для того, щоб показати, що їжа свіжа, смачна і приготовлена ​​з якісних інгредієнтів, фотограф або фуд стиліст створює комплексні food композиції в кадрі з продуктів або рекламованого страви. Існує значна різниця при сприйнятті реклами, коли поруч зі стравою розкладаються всі інгредієнти, які виглядають неймовірно апетитно свіжими і соковитими. У глядача не залишається сумнівів, що і сама страва або рекламований продукт на смак такий же свіжий, смачний і соковитий. Так само композиції при фотосесії їжі для ресторанів в Харкові можуть бути спрямовані на асоціативне мислення. Наприклад в рекламі вина часто знімають красиву подачу сирної нарізки під це вино, або, якщо мова йде про рекламу кави, в кадрі часто підкріпленням до кави виступає молоко і шоколад. Для зйомки реклами сметани можна проасоціювати її тарілочкою з ароматним борщем та пампушками. Який же борщ без сметани? :) Якщо йде зйомка стейка, то асоціацією буде пучок зелені салату, спеції і соус. Таким чином можна грати з отриманої рекламою, яка надовго відкладається в пам’яті споживачів, а оригінальність виконання і творчість в створенні фото або фуд відео в Харкові зможе залучити ще більшу кількість клієнтів. Фуд фотосесії і відеозйомки ще один інструмент, який може суттєво збільшити Ваш дохід в Харкові і зробити популярним ресторан по всій Україні. Інтернет розвивається і не стоїть на місці, незабаром великий відсоток трафіку перейде у володіння відео файлів. Ми робимо професійний фуд піар.

За будь-якої якісної, смачно зробленої рекламою, варто робота команди професіоналів. Час змінює все правила, мода і тенденції не мають особливого значення. Такий напрям як Food фотосесії по Харкову і послуги в ресторанній сфері – це те що розвивається кожен день, споживачів дивувати ставати все складніше. Якщо ви хочете хорошу рекламу, яка окупитися і буде приносити прибуток, Вам просто необхідно вкластися фінансово і емоційно, щоб отримати результат на довгий час. Саме це пропонує зробити вам наша студія!