Фото і відео зйомка ювелірних виробів (Харків, Київ)

Вартість фотосесії ювелірних виробів:

– Каталожна фотографія: від 100 до 250 грн;
– Макрофотографія з великою глибиною різкості: від 300 до 500 грн;
– Банер або композиційне фото: 200-300 грн;
– Мінімальне замовлення: 700 грн.
   * Додатково оплачується оренда студії або інших локацій

Зйомка ювелірних виробів потребує особливої ​​майстерності фотографа і вишуканого виконання професійного знімка. Говорячи відверто одного майстерності фотографа мало, потрібне вміння передати витонченість, правильний колір, багатогранність фактури, а так само об’ємність ювелірного виробу. Саме поняття ювелірності полягає в детальності виготовлення, що ставитися і до зйомки ювелірних прикрас. Ювелірно зроблений кадр в який можна закохатися вже є продавцем ваших виробів.

Бажання придбати прикраса є у кожної жінки, а ось бажання купити виникає не у кожного чоловіка. Мета професійного фотографа, роблячи зйомку ювелірних виробів, створити кадр з прикрасою так, щоб не просто продемонструвати межі, якість виготовлення виробів, головне зняти фото чи відео яке притягує жвавий інтерес покупця, що вабить, стимулюючий до придбання ювелірного виробу.

Ми завжди оригінально і творчо виконуємо фотозйомку ювелірних виробів, технічно правильно працюємо, з цього отримуємо універсальні фотографії, які Ви можете використовувати для створення інтернет каталогу і поліграфії з високим рівнем дозволу. Ми співпрацюємо як з приватними майстрами виготовляють унікальні ювелірні вироби в одиничних екземплярах, так і з великими виробниками, робимо фотографії фабрикам ювелірних виробів і біжутерії.
Насправді наша професія називається Рекламограф – це фотограф, який знає для якої мети він фотографує. У нашому випадку ми пропонуємо фото і відео зйомку ювелірних виробів в Харкові і в інших містах України, а так само ми співпрацюємо з вітчизняними та зарубіжними компаніями з виробництва дорогої ювелірної біжутерії. Фотограф для зйомки ювелірних виробів, створює фото для реклами в журналі або web каталозі таким чином, щоб знімки заворожували своєю красою, при цьому успішно продавали вироби. Макрозйомка предметної фотографії вимагає використовувати технічні нюанси для фото-і відеозйомки ювелірних виробів. Фотограф нашої креатив студії МНфото володіє відчуттям фактури і умінням передати красу вироби. Звертаючи увагу на те, що час не стоїть на місці, ми розробляємо індивідуально концепцію до створення кожної фотографії для збільшення обсягу Ваших продажів.

Дуже важливо рухатися вперед з часом, робити рекламу сучасної, так як споживач заходячи на сайт інтернет-магазину, або проходячи повз вітрини ювелірного магазину, дивиться на рекламне фото вітрини або банер. Він не може помацати, відчути на дотик, або насолодитися візуально в реальному часі пропонованим виробом. Ми можемо замість фотографії зробити рекламний відео ролик вашої продукції ювелірних виробів. Рекламне відео ювелірних виробів допоможе потенційним клієнтам розкрити всю красу вироби. Через візуальне сприйняття людина вже на 50% зможе для себе прийняти рішення в здійсненні покупки. За допомогою рекламного відео ролика ви піднімете рейтинг своїх продажів. Якщо ви розмістите в своїх магазинах відео рекламу ювелірної продукції, ви гарантовано отримаєте позитивний результат продажів. Спеціально навчені продавці-консультанти це – 50% успіху продажів, решта 50% робить роботу рекламний відео ролик ювелірної продукції.

При зйомці ювелірної біжутерії існують свої складності і технічні особливості. Ми використовуємо спеціальні прийоми фото і відео макрозйомки. Предметна зйомка ювелірних виробів проходить на спеціальному анти бликовое стенді з професійним імпульсним освітленням. Прикраси, є найпривабливішими і складними для фото і відео зйомки. Полірована поверхня і дорогоцінні камені відображають велику кількість падаючого світла. Відповідно падає світло створює непередбачувані відблиски. Досвід і знання фотографа в зйомці ювелірних виробів допоможуть зробити дорогоцінні фотографії і відео рекламу істинним шедевром.