Предметні фотосесії для каталогу одягу і взуття. Харків

Вартість фотосесії одягу і взуття:

– Фотографія для каталогу або інтернет-магазину: від 50 до 150 грн;
– Банер або композиційне фото: 200-300 грн;
– Мінімальне замовлення: 700 грн.
* Додатково оплачується оренда студії або інших локацій

Популярним видом торгівлі є продаж товару в мережах або інтернет магазинах. Так само і серед фотографії цей напрямок фотозйомки каталогу одягу для інтернет магазину або предметний вид фотозйомки є одним з максимально популярних напрямків в роботі нашої харківської креатив студії МНфото.

Сучасний ритм життя не завжди дає нам тимчасові можливості розгулювати по магазинах з метою здійснення покупок. Так як технології і торгівля не стоять на місці, ми з вами живемо в столітті, коли можна здійснювати покупки не виходячи з дому. Соціальні мережі, інтернет реклама, сайти, банери, інтернет магазини все розвивається і росте в геометричній прогресії. І нам цікаво слідувати за тенденціями часу, рости і робити рекламні фотографії та відеоролики, які задовольняють не тільки наших клієнтів, але і клієнтів наших клієнтів. Думаю зараз немає такого сучасної людини який би гортаючи каталог одягу, що не задивлявся на фотографії красивих суконь, костюмів, супутніх до них аксесуарів, сумочок, ременів, гаманців, виставлених оглядачеві на продаж даного товару в інтернет мережі. Саме це стало популярним видом зйомок. Завдяки фото рекламованих об’єктів таких як, буклетів, сайтів інтернет магазинів, для періодичних видань, а так само для каталогів і художніх альбомів, банерів листівок і плакатів.

Окрему увагу хочеться приділити зйомки ювелірних прикрас або колекції певного бренду ювелірної біжутерії, посуду, кришталю, предметів інтер’єру. Для такого виду предметної відео і фото зйомки необхідний особливий підхід. У нас є міжнародний досвід, в специфіці предметної зйомки ми використовуємо додаткове обладнання та спеціальні пристосування – предметний стіл, макро-об’єктив, безтіньовий куб, поляризаційні фільтри, різні джерела світла і кольорові фони. При зйомці фотограф обов’язково повинен прибрати відблиски і зайві відображення, підкреслити обсяг, глибину і фактуру предметів в кадрі, з чим відмінно справляються наші ретушери. І тільки лише в тому випадку, якщо нашому замовнику необхідно відблиском підкреслити потрібну поверхню або фактуру того чи іншого знімається нами об’єкта Вашого товару. Ви хочете робити гроші, МНфото до ваших послуг. У нас достатньо досвіду, щоб Вам в цьому допомогти. Телефонуйте, пишіть: ми на зв’язку!