Предметні фотосесії для каталогу одягу і взуття. Харків

Вартість фотосесії одягу і взуття:

– Фотографія для каталогу або інтернет-магазину: від 50 до 150 грн;
– Банер або композиційне фото: 200-300 грн;
– Мінімальне замовлення: 700 грн.
* Додатково оплачується оренда студії або інших локацій

Популярним видом торгівлі є продаж товару в мережах або інтернет магазинах. Так само і серед фотографії цей напрямок фотозйомки каталогу одягу для інтернет магазину або предметний вид фотозйомки є одним з максимально популярних напрямків в роботі нашої харківської креатив студії МНфото.

Сучасний ритм життя не завжди дає нам тимчасові можливості розгулювати по магазинах з метою здійснення покупок. Так як технології і торгівля не стоять на місці, ми з вами живемо в столітті, коли можна здійснювати покупки не виходячи з дому. Соціальні мережі, інтернет реклама, сайти, банери, інтернет магазини все розвивається і росте в геометричній прогресії. І нам цікаво слідувати за тенденціями часу, рости і робити рекламні фотографії та відеоролики, які задовольняють не тільки наших клієнтів, але і клієнтів наших клієнтів. Думаю зараз немає такого сучасної людини який би гортаючи каталог одягу, що не задивлявся на фотографії красивих суконь, костюмів, супутніх до них аксесуарів, сумочок, ременів, гаманців, виставлених оглядачеві на продаж даного товару в інтернет мережі. Саме це стало популярним видом зйомок. Завдяки фото рекламованих об’єктів таких як, буклетів, сайтів інтернет магазинів, для періодичних видань, а так само для каталогів і художніх альбомів, банерів листівок і плакатів.

На думку численних маркетингових досліджень, 83% рішень люди приймають, грунтуючись на візуальної інформації. У більшості випадках фотографія в буклеті, каталозі, на плакаті є для клієнта або покупця єдиною можливістю оцінити всі достоїнства зображуваного предмета. Саме на підставі фотографії він робить для себе певні висновки, які в подальшому впливають на його рішення про покупку, на його вибір серед різноманіття сайтів і товарів. Завдання нашої команди, зробити так, щоб ваш товар, був максимально привабливо і «смачно» представлено споживачеві. Якісно, ​​вдало зроблені фотографії одягу і взуття для сайту здатні надати більший вплив на споживача і спровокувати його на дію зробити покупку, ніж робота продавця-консультанта з продажу обраного клієнтом товару. Для клієнтів комфортно зайти на сайт інтернет магазину, в той час, коли йому найбільш це зручно: зробити свій вибір і зробити покупку, не підлаштовуючись під режим роботи магазину. Розглядає, вибирає, вивчає представлений на сайті товар в зручній для нього швидкості часу. Професійна фотозйомка одягу може бути запорукою успішного підвищення рейтингу продажів рекламованого товару. Якісна фотосесія для каталогу одягу передбачає тривалу і копітку роботу, яка під силу тільки професійним фотографам. Фотографії одягу повинні виходити не тільки чіткими і якісними, в них повинні бути передані всі деталі, форми і текстура вироби. Наше завдання підкреслити настрій колекції, з демонстрацією концепції, яку хотів передати в своїх роботах дизайнер, при створенні речей, які клієнт збирається придбати на вашому сайті.

Що ж щодо зйомки одягу, яка є предметною зйомкою? Різниця в тому що для фотозйомки каталогу одягу або взуття найчастіше необхідна участь моделі. А в предметної зйомці одягу для інтернет магазину модель не завжди потрібна. Одяг та інші аксесуари знімаються найчастіше в нейтральних, найбільш приємних оку тонах або може проводитися в стилізованому композиційному інтер’єрі. Ударний акцент цієї фотозйомки ми ставимо на те, що б зробити фото об’єктів реалістичним і привабливим для ока потенційних клієнтів. Предметна фотографія в Харкові або предметка, як її стало прийнято називати в народі, – це фотографії, які використовуються в рекламі, для демонстрації зовнішніх характеристик рекламованого продукту, його дизайну, конструкції і значущих елементів.

Виходячи з поставлених Вами завдань, ми проводимо фотозйомку товару, предметів або асортиментних груп, об’єднаних в кадрі загальною композицією. Все це завдяки професійності нашої команди виконавців. Досягаються максимальні виграшні ракурси, переконливо «говорять» про важливі функціональні властивості товару і його відмінних рис від конкурентної продукції.

У нашій фотостудії МНфото в Харкові якісна предметна фотозйомка для інтернет магазинів, здійснюється професійними фотографами на високому рівні. Ви можете вибрати зручний для вас варіант: запросити нас до себе на зйомку, або привезти нам в студію, матеріал, який потрібно відзняти і обробити. Ми з дивовижною чіткістю відтворимо предмети і предметні композиції, кожна деталь навіть сама незначна буде видна на знімку з особливою чіткістю. Ми здійснюємо зйомку не тільки в студії, але і виїжджаючи до Вас, взявши з собою все необхідне обладнання для зйомок на виїзді, використовуючи як природне світло так і штучне освітлення.

Першочерговим завданням предметної фотосесії для каталогу є: при створенні портфоліо Вашої продукції, а це мається на увазі, зйомка всіляких одиночних предметів, аксесуарів, меблів, сантехніки, будівельних матеріалів, взуття та одягу, косметики, ювелірних виробів, об’єднаних композицій з різних груп, створити продають фотографії . Наша професійна команда МНфото знає тонкощі продає фото. Адже якщо зробити знімок таким чином, щоб споживач не зміг встояти перед придбанням товару. Наші клієнти збільшать рівень своїх продажів і відповідно свій прибуток. Ми ж, у свою чергу, заробимо постійних клієнтів, і підтримаємо репутацію креатив студії МНфото, як професійної команди працює на високому рівні свого виду діяльності.

Суть завжди одна, допомога вашому бізнесу в правильній подачі, виграшною презентації того товару, що ви хочете продати клієнтам. Так само в залежності від складності поставлених вами завдань, наша МНфото студія пропонує: базову обробку фотографій, колірну корекцію, обробка або ретуш зображень, локальна колірна корекція, детальне ретушування, промальовування, прояв деталей, баланс і надання об’ємності зображення і ін.

Що стосується деталей при предметної зйомки одягу, взуття та аксесуарів наша студія, проводить фотозйомку дизайнерського одягу складного крою з великою деталізацією, каталожну фотозйомку в Харкові, фотосесії одягу для інтернет магазинів по всій Україні. Відмінно працює для збільшення Ваших продажів, фотозйомка на вулиці з професійною моделлю, об’ємне фото на невидимому манекені, фотозйомка одягу в умовах нашої студії з демонстрацією вашого одягу нашою моделлю.

Окрему увагу хочеться приділити зйомки ювелірних прикрас або колекції певного бренду ювелірної біжутерії, посуду, кришталю, предметів інтер’єру. Для такого виду предметної відео і фото зйомки необхідний особливий підхід. У нас є міжнародний досвід, в специфіці предметної зйомки ми використовуємо додаткове обладнання та спеціальні пристосування – предметний стіл, макро-об’єктив, безтіньовий куб, поляризаційні фільтри, різні джерела світла і кольорові фони. При зйомці фотограф обов’язково повинен прибрати відблиски і зайві відображення, підкреслити обсяг, глибину і фактуру предметів в кадрі, з чим відмінно справляються наші ретушери. І тільки лише в тому випадку, якщо нашому замовнику необхідно відблиском підкреслити потрібну поверхню або фактуру того чи іншого знімається нами об’єкта Вашого товару. Ви хочете робити гроші, МНфото до ваших послуг. У нас достатньо досвіду, щоб Вам в цьому допомогти. Телефонуйте, пишіть: ми на зв’язку!