Комерційна зйомка реклами. Предметні фотосесії. Фото предметки

Виконуємо фотозйомку будь-якої складності: від простої студійної фотозйомки одягу на однотонному тлі для каталогу, до широкомасштабних рекламних фотосесій. Ми готові повністю взяти на себе організацію і проведення професійного знімального процесу із залученням необхідного персоналу, проведенням модельних кастингів, підбором необхідного реквізиту, створенням декорацій і вибором місця зйомки. А так же постобработкой матеріалу і створенням рекламних буклетів (верстка та друк).

1. ФОТОЗЙОМКА РЕКЛАМИ ОДЯГУ

– Підбір моделей
– Пошук необхідного інвентарю та декорацій
– Будь-які види фотографій (каталожні на однотонному тлі, стилізовані для реклами, іміджеві)
– Детальна обробка (корекція фігури моделей, розгладження шкіри, кольорово-і светокоррекція всіх кадрів)
– Створення каталогів і їх друк
– Рекламна зйомка може бути проведена як в студії, так і на виїзді з організацією транспортування студійного обладнання, що абсолютно не вплине на хід усього процесу

Цінова політика. Природно, на ціну фотосесії насамперед впливатиме кількість позицій і детальність постобработки. Невеликі фотозйомки зазвичай виходять 400 грн + оплата додаткових витрат (робота моделей, оренда декорацій, виїзд додаткових співробітників …). Масштабні фотосесії (від 50 позицій) оплачуються за кількість фотографій на виході, приблизно 15-25 грн / фото. Більш дрібні від 25 до 50грн / фото

2. предметна зйомка

– Виїзд до замовника
– Можливість тестової зйомки
– Індивідуальний підхід до клієнта
– Фото на ідеальному білому фоні або градиенте
– Фотографування предметів будь-яких розмірів: від ювелірних виробів до меблів
– Будь-яка постобработка

Цінова політика. Від 15 гривень за фотографію

3. фотосесії для білбордів

– Підбір моделей
– Пошук необхідних декорацій
– Організація всього процесу зйомки
– Можливість склеювання фотографій з декількох частин для великих білбордів (3х6м)
– Будь-яка ретуш
– Можливість друку на оптових тіпоргафіях

Цінова політика. Вартість коливаються від 400 до … грн в залежності від уподобань замовника

4. постобробці ВАШИХ ФОТОГРАФІЙ

– Чистка або видалення фону
– Поворот зображення
– Зміна розмірів фотографії
– Додавання різкості
– Робота з насиченістю, контрастністю і світло-тіньовим малюнком
– Додавання тіні від предмета
– Накладення тексту (водний знак, емблема компанії, слоган з будь-якими ефектами і т.д.)
– А також будь-яка можлива ретуш фотографій

[Not a valid template]

Цінова політика. На вартість впливає кількість фотогарфии для обробки і глибина ретуші. Зазвичай ціна класичної обробки фотографій для web-сайтів состовляет 15-30грн.

Предметна зйомка має немислиме використання в сучасному світі. Навіть якщо ви звичайний користувач інтернету, ви, так чи інакше, вже користувалися продуктом, зробленим в напрямку предметної зйомки. Призначена предметна зйомка для рекламних буклетів або фірм використовують готову фотографію для своїх рекламних цілях.

Предметна фотозйомка має тонку грань і ті, хто її відчувають завжди виявляють всілякий інтерес до ледь побаченому. Погодьтеся, що не кожен почне захоплено вигукувати тільки що розлив варенню на столі з білою скатертиною. Тому фотографам, що займаються предметка в Харьковебольшой і мій щирий Респект!

Постійно винаходячи постановочний кадр, у креатив студії розвинулася хороша звичка все помічати і що найголовніше це стало не просто хобі – це згуртувалося в якийсь багатий досвід з підбору предметів у кадрі. Предметка і Харків розвивається повільніше ніж Україна, але займає не останні позиції в рейтингу. І ми намагаємося, щоб у складному, багаторівневому побудові або ж навпаки, максимально простому поєднувалися різні предмети і якщо це необхідно для вашого замовлення, то і залучення досвідчених моделей.

Як же працює предметна зйомка для замовників? Для простих каталожних пропозицій ви даєте завдання, і ми формуємо модельний ряд для відправки, далі працюємо з готовим матеріалом. Для більш конструктивного насиченого, чи інакше сказати, маркетингово-спрямованого, то ми заздалегідь визначаємо пласт роботи і обговорюємо виїзд персоналу. Необхідних фахівців – стилістів, фуд-стилістів, підбором реквізиту, створенням декорацій, вибором місця зйомки і подальшої ретушшю відзнятого матеріалу. Ми супроводжуємо кожен відзнятий матеріал до його фінішної прямої, тобто до логічного завершення і вашого схвалення.