Хрестини дитини

Хрестини дитини це древня і невід’ємна частина нашої нашої культури. Народження малюка – завжди велике щастя для майбутніх батьків. Це цілий приємний ритуал, коли маленьке диво вперше приїжджає у власний дах з київського пологового будинку, це справжнє свято, захват, захват. Після народження улюблене чадо чекає ще багато приємних і чуттєвих моментів, одним з яких є хрещення. Хрещення немовляти, як правило, проводиться в ранньому дитинстві, коли в малюка просто не можуть збережеться спогади про нього, та й родичі часто настільки стурбовані самим процесом що зовсім забувають про можливості зберегти пам’ять про такий важливий життєвий момент, як хрестини дитини.

Сьогодні церква досить лояльно ставиться до цієї процедури, і навряд чи ким-небудь із служителів Бога буде заборонено влаштовувати фотозйомку хрестин Вашого улюбленого чада, адже це один з найважливіших моментів його життя і життя його батьків, які хочуть не просто провести священний ритуал, а й запам’ятати його на довгі-довгі роки. Але навряд чи в такій духовно піднесений момент комусь з родичів варто відволікатися на любительську фотозйомку хрестин, та й аматорська техніка зовсім не розрахована на роботу в умовах проблемної освітленості і обмеженого простору. Як же бути в цьому випадку? Все просто: повірте фотозйомка хрестин професійному фотографу. Маючи величезний досвід роботи в церквах і храмах фотограф безсумнівно зможе отримати високоякісні знімки з цікавих ракурсів. Професійний фотограф на хрестини в Харкові дає вам можливість відобразити всі нюанси церковного обряду хрещення немовляти, що вельми складно в силу умов зйомки.

Чим мене приваблює фотозйомка хрещення? Насамперед дуже красивий світло. Фотографії виходять чарівними … Фото хрестин будуть гордістю вашого сімейного фотоальбому.

Буду рада допомогти Вам зберегти це радісне і урочиста подія.

Працюючи на хрестинах фотографу доводиться щомиті вирішувати складні завдання по вибору ракурсу, технічних параметрів фотозйомки, оптимальної техніки і стилю. Результатом професійної фотозйомки хрестин стане хронологія обряду відображена на фото, ви отримаєте не просто набір знімків, а лаконічну й цілісну історія хрещення вашого малюка.

Фотографуючи хрестини дитини досвідчений дитячий фотограф використовує техніку топового рівня, яка в парі з різноманітними фотооб’єктивами дає можливість отримати як портретні знімки, так і репортажні та панорамні, які в повному обсязі відобразять у вашій пам’яті все, що відбувається.

Фотограф на хрестини допоможе обдумано підійти до вибору способу та одягу.

Не варто одягатися в надто похмурі шати, а також уникайте яскравих строкатих нарядів. Атмосферу духовності і величного таїнства найбільш вигідно підкреслить скромний одяг м’яких пастельних тонів. Гарний настрій і благі помисли -Ваші найкращі помічники в цей день.

Замовити фотограф на хрестини ви можете прямо зараз!