Сімейні фотосесії

Незважаючи на поширену думку серед початківців фотографів, сімейні фотографії не так прості у виконанні, як може здатися на перший погляд. Головну трудність представляє велику кількість людей в кадрі, яких не тільки треба правильно розмістити, а й змусити себе почувати спокійно і впевнено, щоб сімейне фото вийшло природним і невимушеним.

Шукаєте ідеї для сімейної фотосесії?

У цьому розділі ми підібрали для Вас кращі сімейні фото, які можуть стати джерелом Вашої натхнення!

Сімейні фотосесії – хороша можливість зібрати всю родину разом і весело провести час.

На сімейну фотосесію можна прийти з дітьми, бабусями і дідусями, можна запросити близьких друзів, хресних, тіточок і дядьків. На сімейні фотосесії часто беруть своїх домашніх тварин.

Не забудьте підготуватися до зйомок сімейного портрета – одягнутися в одному стилі, кольоровій гамі, або використовувати однакову фактуру. Ви можете взяти улюблені предмети з дому – будь то гітара, під яку Ви співаєте пісні або настільні ігри, в які граєте всією сім’єю.
10 ідей для сімейної фотосесії, які ви легко зможете реалізувати у фотостудії МНфото

Ми підготували безпрограшні і дуже фотогенічні ідеї для тих, хто буде всією родиною збиратися на фотосесію. Це відмінні і нескладні 10 ідей для сімейної фотосесії допоможуть вам у підготовці до зйомки і з вибором одягу.

Ідея № 1. Джинси для всіх членів сім’ї + білі майки. Майки з малюнком та особами краще не вибирати, тому що увага глядача на портретної фотографії будуть притягувати малюнки на майках, а не ваші обличчя. Цей варінт простий, але завжди стильно виглядає! В даному випадку можна обійтися без взуття, але в такому випадку і ніяких шкарпеток !!! тільки босі ноги.

Ідея № 2. Знову ж, джинси для всіх, але майки можна вибрати для всіх членів сім’ї однотонні однакового кольору або, навпаки, для кожного свій колір, або ж сорочки і майки різних кольорів, але поєднуються один з одним. У нашій студії постійно є білі куби для позування різних розмірів, щоб фотографії з людьми в одязі такого стилю виглядали дуже вдало!

Ідея № 3. Візьміть на фотосесію улюбленого вихованця! Собака або кішка – немає різниці, в нашій фотостудії можна фотографуватися з домашніми улюбленцями, перебування наших улюбленців на зйомці зробить її більш кумедною. Якщо це собака, то вона обов’язково повинна бесприкословно виконувати ваші команди і не проявляти агресії !! це особливо стосується собак великого розміру. В іншому випадку ми не зможемо вас прийняти.

Для тваринного візьміть вологі серветки (витерти лапи), вкусняшки (для залучення уваги), гарний нашийник або нашийний хустку або аксесуар, відповідний до одягу всіх членів сім’ї.

Ідея № 4. Якщо у вашій родині є маленька дитина, то кілька фотографій можна запланувати без одягу. У малюків дуже ніжна шкіра і чарівні складочки! Портрет папи з малюком або всієї родини без одягу буде виглядати дуже зворушливо!

Ідея № 5. Продовжуючи тему природності, зробіть серію фотографій в “домашній обстановці”. У нашій студії постійно є білосніжні подушки і ковдри, які допоможуть створити атмосферу сімейного веселощів в батьківському ліжку. Для таких фотографій візьміть з собою для всіх членів сім’ї трикотажні костюми або піжами нейтральних і світлих відтінків, і знову ж таки, без яскравих малюнків (вони будуть відволікати увагу від ваших осіб)

Ідея № 6. Одягніться в офіційному стилі: з костюмами і краватками, туфлями і метеликами, сукнями та гарними туфлями на підборах. Підбираючи одяг, врахуйте, що чим краще одяг всіх членів сім’ї поєднується між собою, тим целостнее і вдаліше сімейний портрет.

Ідея № 7. Додайте до вашого одягу парочку аксесуарів червоного кольору і використовуйте червоні літери LOVE (любов) і червоні серця, які постійно перебувають у фотостудії Твоя історія. Такі фотографії виглядають дуже стильно!

Ідея № 8. Часто в фотостудію приходять родини в день народження якого-небудь з членів сім’ї. Візьміть з собою яскраві кульки, тортик та карнавальні ковпачки – і ось готовий сюжет для веселою і радісною фотографії!

Ідея № 9. Врахуйте пору року, в яке ви приходите на фотосесію. Цей факт може знайти відображення на фотографіях, наприклад, взимку візьміть затишні шапки і шарфи, уггі, восени – забавні гумові чобітки і парасольку і т.п .. Взимку в нашій студії постійно є штучний сніг.

Ідея № 10. Професія або захоплення родини може знайти відображення на вашому сімейному портреті. Принесіть з собою на фотосесію реквізит, який розповість про те, чим ви живете в даний момент (спорт, музика тощо!)

Зазвичай за час фотосесії можна реалізувати 2-3 ідеї, враховуючи час, який йде на зміну одягу для всієї родини і фону.

Які б ідеї для сімейної фотосесії ви не вибрали, не забудьте на студійну фотосесію змінне взуття з чистою підошвою і гарний настрій! У фотостудії МНфото ви чудово проведете час, а на пам’ять залишаться відмінні фотографії!