Весільна фотосесія в Харкові та Києві. Гарний недорогий весільний фотограф

10 причин, щоб замовити мої послуги на весілля:

► Першою причиною, по якій молоді люди вибирають мене, є те, що кожна пара може відчути себе справжніми моделями перед моєю камерою. Перед зйомкою обов’язково знімаємо Love Story, що дозволяє молодим розкріпачитися в урочистий весільний день, не бентежачись фотографа.

► Друга причина – це те, що багато хто називає «легка на підйом». У будь-яку погоду змушу себе і вас йти робити прекрасні знімки для пам’яті про святковий день.

► По-третє, практично на кожному весіллі доводиться бути психологом, тому, як правило, найближча людина в день весілля для молодих – це весільний фотограф.

► По-четверте, у мене великий досвід студійних і прогулянкових зйомок, в яких не уникнути постановки кадру. Багато молодих з радістю віддаються мого досвіду, виконуючи прохання з побудови композиції. Однак саме під час постановки виходять прекрасні проміжні емоційні кадри.

► По-п’яте, знімаю весілля, в яких беруть участь пари різного віку (від 18 до нескінченності). Я вмію знайти індивідуальний підхід і відчути справжні бажання моїх молодят. Якщо ви хочете класику – будь ласка, якщо хочете чогось відчайдушного – я з величезною радістю розроблю і запропоную вам концепцію зйомки, допоможу з підбором образів, пораджу реквізити та послуги стилістів-візажистів.

► По-шосте, креатив студіо «МНфото», засновником якої я є, надає весь спектр поліграфічних дизайнерських послуг, які можуть стати в нагоді вам як при підготовці до весілля (виготовлення запрошень, наклейок, банерів та ін.), Так і після неї (виготовлення фото-книг, міні-буків, плакатів, календарів). Також популярною стає послуга по створенню весільних сайтів, де молодята можуть розповідати своїм близьким і друзям про підготовку до весілля, а також викласти фотографії та відеоролики, спілкуватися з друзями – тут буде ваш сімейний віртуальний куточок.

► По-сьоме, мій рівень освіти, життєвий досвід та інтуїція дозволяють швидко допомагати вирішувати проблеми молодих, які часто виникають під час весільної церемонії.

► По-восьме, кожна наречена повинна відчувати естетичний оргазм від отриманих кадрів незалежно від своїх фізичних особливостей. У своїй роботі я дотримуюся принципу мінімального використання графічних редакторів, проте частина фотографій підлягає обов’язковій ретуші, після якої кожна дівчина відчує себе королевою. Я знімаю на професійну камеру Nikon D90, що дозволяє виготовляти знімки великого формату.

► По-дев’яте, у весільний день я фотографую пару тільки РАЗОМ, фотозйомка нареченої не домінує у всій зйомці. Якщо майбутній чоловік не хоче брати участь у постановочної зйомці, то я знімаю репортаж.

► По-десяте, я вважаю, що тільки успішна людина може дарувати позитивні емоції молодятам у весільний день. Я з величезною радістю подарую посмішку на весь день вашого весілля.

Чітко пам’ятаю цей момент, кожна його дія розгорталося як у кіно! Сюрприз, весь день, як подарунок понад, усмішки і тепле почуття в груді.Свадебний фотограф відобразив всі моменти і переживання цих емоцій на моєму весіллі і я вдячна йому за роботу. Варто було в гуглі забити фразу «замовити фотографа для весілля недорого», як тут же вискочило безліч варіантів і було дуже важко вибрати, так як я не була впевнена що мені попадеться хороший фотограф на весілля

Найважливіші події Вашого життя: день народження, хрестини, весілля або будь-який інший сімейне свято, важко уявити без фотографа. Зробити знімки для сімейного архіву може кожен, але весільний фотограф не просто робить знімки. Він не просто бачить, що відбувається, а передбачає події, і тому на фото потрапляють дуже яскраві і значущі моменти.

Минуло не так багато часу з того дня, як я сама стала весільним фотографом і роблю дуже чуттєві фотосесії, як приято їх називати Love story (Лав сторі). Мені з того самого дня, як сама стала під вінець хотілося передати всі відчуття свята, урочистості і як весільний фотограф скажу: Харків це те місце, де можна стати професіоналом. Дозвольте представитися, мене звуть Миронець Наташа. Фотографія – моя професія, моя творчість, моє ремесло. Називати можна як завгодно, але головне не це. Головне те, що відбувається в процесі зйомки, та магія і одкровення, пошук і набуття нового.

Фотосесії Love story Лав сторі дозволяють мені і узяти шлюб самовиразитися, вони ніби дають свободу дій, не потрібно підбирати спеціальне амплуа. Любов вона сама по собі красива! І від цієї краси не відняти, ні додати! Весільний фотограф це розуміє, тому всі знімки будуть, як нагадування, про щось світле і чистому.

Як професійний весільний фотограф я працюю в Харкові. Як майстер своєї справи я не могла не помітити, що весілля в кожному місті дає свої переваги по наповненню пейзажами, декораціями вулиць і тих місць, де проходили пам’ятні події. Говорячи простою мовою, і як фотограф я вибирала б Київ, але кожна фотосесія для мене унікальна, як унікальний кожна людина на землі.

На сьогоднішній день складається думка, що технічне оснащення кожного фотографа абсолютно не як не позначається на якості весільної фотографії. Будучи проникливими, клієнти завжди бачать відображає знімок емоції, чи є на ньому фундаментальний художній підхід? Весільний фотограф – це як провідник, на якийсь час він стає одним з найближчих людей, так як просто зобов’язаний щоб дана подія на довгі роки віяло трепетом почуттів того дня! Саме тому, дуже важливо вибрати хорошого весільного фотографа, а як відомо Харків славиться відомими фотографами.

Я проводжу весільну фотозйомку з використанням професійної фототехніки Nikon D90. Всі фото і плакати друкуються в одній з кращих фотолабораторій і друкарень Харкова та України в цілому. Ви не розчаруєтеся, адже замовити весільного фотографа недорого і отримати супер якість і харизму кожного кадру можуть запропонувати не багато.

Весільне фото одне з небагатьох жанрів, чиї непорушні широти вражають своїм розмахом і глибиною. На жаль для багатьох це сього лише пунктик, того що повинно бути на весіллі. Не всі відкривають фотоальбом після років шлюбу, але є такі, чиї знімки є еталоном і часто на них і дорівнюють. Це заслуга хорошого весільного фотографа. Не потрібно орієнтуватися на розповіді про чудовий обладнанні та женуться за дешевими пропозиціями весільних фотографів, на кшталт: “відзнімемо повний весільний день за 500 грн”, навряд чи рівень такої зйомки буде відрізнятися від фото, відзнятих на “мильницю”. А розчарування від зіпсованих весільних фотографій дуже неприємно, адже весілля не можна переграти і повторити – це назавжди. Весільна фотографія та художня обробка – копітка і творча робота, що вимагає дуже багато часу і сил.

Підбираючи весільного фотографа в Харкові дуже важливо підібрати баланс між якістю і ціною фотосесії для весілля. Звичайно ж, якісні знімки весілля коштують не дуже дешево, але Creative Studio MNfoto допоможе Вам підібрати найкращий варіант послуг фотографа в Харкові та по Україні, грунтуючись на ваш бюджет і бажання.

Звичайно, краще заздалегідь обговорити з ним маршрут і сценарій фотозйомки. Професійний фотограф, маючи за плечима величезний досвід, безсумнівно порадить як закарбувати кожну дрібницю, для більш яскравого відображення Вашого весілля. Гарне оформлення, безсумнівно ретельно обраний образ нареченої і нареченого – це основоположна для чудових весільних фото.

Велике значення при зйомці займає робота візажиста. Звичайно ж не потрібно ігнорувати роботу візажиста в день весілля. Макіяж від професіонала підкреслить неповторність і бездоганність нареченої, а так само допоможе Вам заощадити на додатковій обробці фотографій.

Проявивши невелику вигадку коли вибираєш місця для зйомки і застосувавши неординарні ідеї, Ваші весільні фотографії будуть з родзинкою. Але не потрібно забувати що їх ще потрібно зберегти, і зробити так що б на них було приємно дивитися. Як правило підбором альбому не займаються, що не хватка часу або інших турбот вистачає. Так доручіть це професіоналу. Чудовим додатком до диску з фотографіями буде весільний альбом. Милі серцю весільні фотографії будуть зберігатися у вишуканому оформленні.

Весільна фотосесія – не єдина пропонована послуга. Я вже згадувала в цій статті, що ви можете замовити фотосесію Лав Сторі. Як показує практика, такий формат фотографій люблячі люди замовляють перед весіллям. На мій погляд це правильно, тому що це як репетиція перед весільним фотоальбомом. Є і ще один плюс, крім красивих знімків, ви так само отримаєте можливість познайомитися ближче з весільним фотографом, оцінити якість його роботи, повчитися працювати разом при постановочних кадрах – це позитивно відобразиться при проведенні весільного фотографування надалі. Замовити передвесільну фотосесію Love Story і оформити у вигляді постановочної зйомки вашої історії знайомства, або у вигляді романтичної прогулянки по красивих і пам’ятних місцях Харкова чи Києва.

Безцінний кожен вдих нашого життя і крім весільної фотографії я пропоную замовити студійну фотозйомку вашої родини і діток. Я із задоволенням готова стати вашим сімейним фотографом. Створити професійні фотосесії так як: вагітність, народження дитини, хрестини, вінчання, перший день народження, сімейні свята і просто прогулянки – все це можна відобразити на бездоганних фотографіях, які з року в рік будуть радувати вас, і приносити приємні спогади.

Довгоочікуваний день настав, і просто немає часу на пошуки майстра вміє зробити розмиті фото з нудьгуючими особами гостей! День весілля унікальний. До нього ретельно готуються, але швидше це не про професіонала надсаджується з непристойно великим об’єктивом. Його завданням зробити так, щоб більше одного разу, ну максимум двох, ви не відкривали альбом, ну як збереження часу та економії особистої енергії. Швидше за все, ви задаєте собі питання, як розуміти вище сказане? Щоб цього не сталося не розцінюйте свою історію на фото легковажно, весілля не кожен день і переписати її якщо це справжнє кохання вже не випаде можливості. Я збережу для вас спогади про цей день в стильних фотографіях в презентабельною весільній книзі.

Улюблені, Душевні люди, ви парите в хмарах любові, стан яке я бачу через об’єктив – це як погляд зсередини. Бачити Душу, всю її красу – любові якої ви є. Так нехай буде у ваших серцях Любов, а в моїй роботі свято!

“Успішні люди створюють собі блискуче майбутнє, а професійний фотограф створює для них блискуче минуле”