Портфоліо професійного харківського фотографа

Сукупність переживань, емоцій, думок, почуттів, що має певне висловлювання та історію. Вона оповідає, розкриває таємниці, переконує. У ній можна розчинитися .. Вона візуально і відчутно реальна. Тонка грань між видимим і невидимим; те, що вчить нас бачити і сприймати світ по-особливому, духовно розвиває. Вона дуже молода, проте вже багато пережила. Вона буває прекрасною, буває глибокою, буває сильної; правдою, сном, картиною, життям, може викликати огиду, може любов. Вона завжди тулиться в боковій кишені солдата. Іноді Вона рятує життя, іноді відбирає, зближує, об’єднує. Завжди пам’ятає .. Вона – фотографія …

Фотограф Харків – це ім’я вбивають більшість відвідувачів, а якщо бути до кінця точним, то це 80% нікого спільноти вважають, що Харків це загадковий чоловік з професією фотографа, ну і десь так це і звучить – фотограф Харків. Як б не звучало, але ви потрапили на мій сайт, а я людина з творчим підходом і незвичайним почуттям гумору, так що, сподіваюся, я повністю заповню роль, покладену на мене найвеличнішим ім’ям -фотографії Харків!

Отже, ви увійшли на цю сторінку і зараз, раз ви вже тут, перед вами розкриється якась завіса таємниць. Так я могла б почати, якби розповідала цю історію в літньому таборі біля вогнища, але час моїх літніх таборів спішно минуло і таємниць практично не залишилося))) Так що зевакам, провідним блоги і сторінки в інтернеті, хлібного слова тут не перепаде, за історіями це вам треба на інший сайт: тут лише світ мистецтва і розвитку! Так Так Так! Ви не помилилися – «розвитку». Скільки доводиться зробити звичайній людині, щоб виглядати незвичайно? Ой, якби ви тільки знали! До речі, про це ви й довідаєтеся просто замовивши одну з фотосесій – і ви відразу відчуєте на своїй шкурі яке це виглядати «незвичайно»!

Фотограф Харків – цей пошуковий запит не видасть всю суть прагнення людини зробити не просто фотосесію для індивіда, що не заповнити новими обличчями своє партфоліо, а висловити високу майстерність! Я досить часто помічаю що є, щось величне в тому, що я роблю – це відчуття приходить і з ним мені здається все по плечу. Як говорив одна історична особистість (до речі теж кимось відображена): «Заради цього варто жити!». Відчуття, про які я розповідаю ще чимось нагадують солодкі хвилини перемоги. Це почуття породжує в мені прагнення шукати той найкращий фотознімок. Позив народжує сили і бажання, як у самураїв з світанку до заходу сонця відточувати свою майстерність, а пошукова машина говорить всього лише «фотограф Харків». Її немає в чому звинувачувати, тому що в іншому випадку всім користувачам інтернету шукали за запитом фотограф Харків довелося б описувати болісну сонату про те, якого саме вони б хотіли фотографа, палаючого своєю справою))))) Та вже, вийшла б картина вражаючих масштабів , на поіскіпрофессіонального фотографа в Харкові йшло б значна частина часу, що зменшило б посиденьки в контакті приблизно на третину))))

Сміховинна констатація моїх висновків з приводу фотограф Харків вийшла задоволена кумедна. Можна сказати, ви майже зі мною познайомилися! Ось так іноді я можу заговорити і зафотографованний))

Корисна інформація знаходиться в іншому розділі … в цьому я ще продовжую жартувати))

Фотографія – моя професія. Як фотограф я дуже люблю Харків, адже від нього завжди можна отримати несподівані сюрпризи. Харків, як Париж, не такий розкручений, але зі своєю гідною історією, з корінням інтелігенції, що йдуть в саму підставу. Завдяки історії, авантюризму наших предків через всю цю похмурість пов’язану з політикою і торгівлею в нас все ж б’ється кров аристократії. Світ моди швидкоплинний і мінливий, але моє завдання зупинити і зберегти в пам’яті цього світу вашу непорушну красу, що я і зроблю! У вирі цифрових технологій і божевільного обігу інформації ми можемо радувати себе приємними моментами з власного життя переглядаючи фотоальбом і посміхаючись потягуватися в солодкому ореолі доброї пам’яті цих днів. Так робили і наші пращури, вдивляючись у гідні особи на картинах, а їхні нащадки пишалися ними.

Всі слова зводяться до мінімуму, коли вже пора діяти! Якщо ви тут, то ви хочете бути краще. Краще, ніж у житті, ніж зазвичай, ніж завжди … Вдале фото – і ви отримуєте 100 лайків в день на свою аватку. Красиве фото – і ви маєте шанс вибрати кращого партнера, адже щоб хто не казав або стверджував всі ми любимо очима. Так що вбиваючи в пошуковику фотограф харьков оціните це як заклик до дії, до революції у вашому житті. Пора щось міняти і це щось починається з нового образу, який фотографи Харкова із задоволенням відображений на листку паперу! ..

Сподіваюся я не перегнула палицю і не виглядала як Командор Че Гевара у своїх закликах за революцію нового життя. Тому що я хотіла сказати, що життя у нас одна і відкладати «революцію» не варто)))

Трохи було не забула сказати найголовніше, інформативне ядро ​​даної статті: зверніть увагу, що всі мої роботи оплачуються досить символічно, що ще раз доводить мою любов до даної справи, так що ви не дарма присвоїли мені ім’я «фотограф Харків».

Пропоную всім зробити добру справу. План Барбароса такий: ви телефонуєте, замовляєте фотосесію, а я вам роблю комплімент і цілу купу позитиву !!! Як вам мій план? Оцініть переваги перед іншими фотографами: в основному це люди не усміхнені, а скоріше ексцентричні … як сказав би Парфьонов молодший: «темні конячки». Що не говори, а позувати навіть діти люблять і настрій особливе, так що їм не можна не ділитися, тому після завершення зйомок посмішки самі з’являються на обличчі.

Наостанок, на завершення цієї статті я віддаю вам належне. Не кожен зможе прочитати все від корки до корки, тому якщо ви дійшли до кінця цих буковок в ряд, то знайте: замовляючи фотосесію ви отримаєте на 20% більше оброблених фотографій, ніж всі інші. Все що вам потрібно для цього зробити, так це підтвердити, що ви й справді почули кожне написане мною слово, а для цього скажіть пароль фотограф Харків і 20% вже у вас в кишені !!! Радійте, бо я могла б вибрати пароль і по складніше, наприклад такий: G184Hdr89sa))) думаю вам було б складніше його запам’ятати, а так все просто: фотограф Харків – і не яких проблем! Звучить прям як девіз!

До зустрічей, мій дорогий друже! Сподіваюся, ця стаття посприяла твоєму настрою і рішенням замовити фотосесію. Якщо так, то ми вирішуємо взаємовигідну задачу: я роблю свою улюблену справу, ти отримуєш супер фотки!