Про мене

“Реальність, яку ми бачимо, нескінченна, але лише її обрані, значимі, вирішальні моменти,
які нас чимось вразили, залишаються в нашій пам’яті.
З усіх засобів зображення тільки фотографія може зафіксувати такий точний момент.
Ми граємо з речами, які зникають, і коли вони зникли, неможливо змусити їх повернутися знову. “
Анрі Картьє Брессон

 Я – фотограф. Я не просто фотограф, я – професійний фотограф. Така ось невелика приставка «професійний» зобов’язує до багато чого.

Я не буду розповідати вам, що в кожній мною зробленої фотографії є ​​частинка моєї душі, так моєї душі ніколи не вистачило б на всю низку моїх робіт. Що точно є в моїх роботах – мій талант, багатогодинна праця і мої знання.

Я не буду говорити вам і про те чим відрізняється професіонал від непрофесіонала, ви самі прекрасно інформовані про те, що для того щоб носити горде ім’я професіонал, потрібно цієї професії вчиться. Бути фотографом потрібно вчитися. Потрібно вчитися довго і нудно. Вчиться ставити світло за всіма правилами фізики, для того щоб зберегти ідеальні пропорції віщого обличчя і тіла і приховати деякі недоліки, які, до слова сказати, недоліками і не є. Вчитися підбирати оптимальну оптику, для того щоб клієнт не дивувався чому у нього ніс більше в сто крат того, що він звик бачити в дзеркалі щодня. Ви часто здригалися від фотографій, вклеєних в паспорти ваших знайомих? Рецепт зіпсованих осіб дуже простий – неправильний світло плюс неправильний об’єктив.

Вчитися потрібно і постобробці зображень. Це повірте мені ціла наука. Мінімум три колірних простору знаходяться у вічному конфлікті, камера, яка ніколи не зрівняється з людським оком і власне людське око – і всі ці знаменники потрібно привести до гармонійного рішенням, щоб око радів квітам на знімку і на екрані і в роздрукованому вигляді. Тут вже без математики і почуття кольору не обійтися. Так само як не обійтися без професійного монітора правильно відкаліброваного, для того щоб ви не дивувалися, чому настільки прекрасні кольори на екрані при друку перетворилися на незрозуміле щось, буро-фіолетового кольору.

Я – фотограф, фотографія моя професія. Своєю роботою, насамперед, я хочу зробити вам приємність, зберегти миті вашого життя на довгий, довгий час. Пам’ять часто нас підводить, фотографія ніколи.

Я колись у дитинстві мріяла, щоб у мене був такий прилад, за допомогою якого одним рухом пальця можна зупинити час. А як відомо мрії рано чи пізно збуваються! Тепер я це можу … хіба це не прекрасно? :)

Маленькій я із завмиранням серця спостерігаючи за чарами проявлення негативів і отримання зображення на фотопапері. Перший фотоапарат мені подарували на дванадцятиріччя. Це був ФЕД-2 – невеликий аматорський і плівковий. Фотографувала я все підряд і всіх підряд, потім годинами просиджувала в темній ванній з татом, проявляючи і друкуючи знімки. Мені подобався сам процес, починаючи з моменту, коли я брала в руки це чудо техніки і до отримання вже готової фотографії. Але тоді, в далекому дитинстві, це було якимось таїнством, яке по-справжньому захотілося розгадати і пізнати тільки тепер.

… Тепер у мене Nikon D800 в комплекті з «heart, head and hands =)», ну і звичайно ж практика, а той перший фотоапарат я згадую з посмішкою. Між мною і тією дівчинкою зі смішною іграшкою в руках вже немає нічого спільного, крім, хіба що, одного – любові і безмежної відданості справі. Мені по колишньому, і з тією ж силою, подобається цей захоплюючий процес створення фотографії.

Креатив студіо MNfoto – це ціла команда ентузіастів своєї справи, де кожен співробітник є високим професіоналом у своїй галузі. Саме це дає можливість нам залишатися кращими, а вам – отримувати найвищу якість та оперативність.

Короткий прейскурант:
Знімемо: корпоратив, репортаж, предметку, студійка, Love-story, НЮ, пристріт, порчу, квартиру, кішку з дерева, накип з чайника.
Повернемо: колір старими фотографіями, струнку талію, білосніжну усмішку, впевненість у завтрашньому дні, чоловіка в сім’ю, удачу, потенцію.
Позбавимо: від прищів, шрамів, рубців, подвійного підборіддя, косоокості, фінансової неспроможності, невдач в особистому житті.
Гарантія 100%, передоплата 50%
:)