Ласкаво просимо до мого світу фотографії!

Що таке фотографія? Напевно, кожен сприймає цей термін по-своєму. Для одних – це просто розвага, хобі або ж безглузда витрата часу і грошей. У більшості випадків таким людям цілком достатньо знімків за принципом «навів і зняв», «я десь тут», «це я, от я разом з Васею на лавочці, а ось ми вже близько якої-небудь пам’ятки». Для мене ж фотографія – це насамперед творчість як відображення мого бачення … Це якийсь слід життя на клаптику паперу або людська душа, застигла на мить у прекрасному образі … Справжня фотографія – це візуалізована мить щастя, це банк емоцій і палітра настроїв … Надання послуг фотографа – це моє самовираження і задоволення від виконаної роботи, це задоволені клієнти і гігабайти зображеного людського щастя! Так що: ласкаво просимо в світ мого бачення вашої краси! :)

evolution

Мене звуть Наталія, мені 27 років і я харківський фотограф. Навіщо я вказала вік? Та тому що хочу щоб ви розуміли, що я не школярка / студенка з крутої камерою, яка вирішила підзаробити «халтуркою». Я професійний фотограф і це моя основна і єдина робота. З появою своєї дзеркальної камери і отримання освіти в фотошколі, фотографія стала невід’ємною частиною мого життя, зарядила незвичайною енергетикою і наповнила її особливим змістом. Можливо у мене все починалося банально і як у всіх – c простого захоплення фотографією. Але ця захопленість і закоханість не пройшла до цих пір. Це свого роду наркотик. Такий же, як сигарета або кави: почавши цим займатися, ніколи вже не кинеш. Це одержимість, яка полягає в постійному пошуку вдалого моменту для «пострілу», прагненні внести частинку своєї душі в кожен знімок, передати настрій і закласти глибокий зміст. Навіть тепер, коли фотографія – це моя робота, вона не стала рутиною і не перестає мене радувати, надихати і кликати. Тому втридорога дерти з вас за свою роботу я не буду =)

У кожної людини є пристрасть. Моя пристрасть – фотографія. Це просто дивовижна і неповторна річ, яка допомагає мені озвучувати думки, зібравши їх в дивовижну комбінацію мегапікселів. Клацанням затвора фотоапарата я ставлю пастку кожному чудовому моменту, який хотілося б пережити ще не один раз.

disk

Кажуть, що фотографи – це люди, що показують іншим життя своїми очима.
Кожен з нас дивиться на життя трохи по-різному і я не виняток. Мої фотографії можуть викликати захват, а можуть і не подобається … Але не в цьому справа … Головне, щоб вони не залишали байдужими і ті образи та ідеї, які я намагаюся висловити, могли пролунала до вас …

Фотографувати може кожен, але не кожен може бути фотографом. З боку здається, що процес фотозйомки починається і закінчується одним клацанням: натиснули на кнопку затвора – і ВУАЛЯ: фото «я на фоні Ейфелевої вежі» готове … Але моя мета – виділяти головне, перетворюючи прості кольорові плями в думки і емоції, знаходити родзинку в найбанальніших речах і якнайдалі відходити від простого копіювання дійсності.

Найбільше я люблю фотографувати людей, обожнюю їхні погляди. Фотографія впливає на життя, вона може підвищити самооцінку, зміцнити узи дружби і любові. Фотографія може просто підняти настрій, якщо сумно! Життя навколо весь час змінюється: думки, емоції, слова, вчинки … Щоб зануритися в минуле і відновити той чи інший міліметр вічності, ми дістаємо з верхньої полиці шафи фотоальбом і з головою занурюємося в той самий сонячний день в Харківському скверику, в зворушливі миті з’єднання двох сердець, в посмішки сина або дочки …
Є люди, здатні зупинити деякі моменти в швидкоплинності нашого буття – фотографи. І я один з них.
Фотографувати може кожен, але не кожен може бути фотографом. Не кожен зможе додати дрібним деталям яскравий блиск і зробити їх акцентами. Я прагну до цього в кожній своїй роботі і намагаюся знаходити родзинку в самих банальних речах …

Фотограф – це ні хобі, ні професія. Це спосіб життя! .. Я не роблю казку, і тим більше не міняю Ваше життя, я лише можу зупиняючись і зберегти на плівці щасливі моменти Вашого життя!

Є бажання зробити недорого фотосесію? Телефонуйте, пишіть – я на зв’язку :)
Ознайомлюється з моїм портфоліо і демократичними цінами на фотосесії.

З техніки у мене дзеркальний фотоапарат Nikon D800 і Canon 5D Mark II + лінійка фіксів 35mm f/1.8, 40mm f/2.8, 50mm f/1.4 и 105mm f/2.8 + найкращий зум всіх часів і народів 24-70mm f/2.8, звичайно ж професійний спалах, студійні спалахи, око-алмаз, фотошоп і прямі руки :) Причому з усього перерахованого вище, останнє – найважливіше
Сама я товариська, позитивна, абсолютно адекватна і порядна (а головне скромна). На фотосесії вам забезпечені доброзичлива обстановка, індивідуальний підхід, ну і звичайно ж всіляка допомога у створенні образу!
Замовити фотозйомку та отримати консультацію з фотоссессия можна за телефоном (+ 38-097) 770-49-41 або за допомогою форми зворотного зв’язку.

З найкращими побажаннями,
фотограф Миронець Наталія